Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca u Kaufland opinie.

~Iwona niezalogowany
9 września 2015r. o 10:08
Bo niestety pracownicy są dla niej nikim ona traktuje wszystkich pracowników gorzej jak w obozie pracy :/ no ale niestety na takie przyzwolenie pozwala jej dyrektorka ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
9 września 2015r. o 10:28
A ja mam inne pytanie ,na stoisku mięsnym na wadze napisane jest "waga bez opakowania " dlaczego wędliny pakowane są przed ważeniem w gruby papier z folią ?
Czy to jest wina pań tam pakujących ,czy takie mają polecenie służbowe ??Dopóki nikt się nie czepia sprzedawać papier w cenie wędliny ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nick niezalogowany
9 września 2015r. o 11:01
Odradzam wszystkim którzy planują podjąć tam pracę , wyzysk , poniżanie i zasuwanie z trzech bo ludzi do pracy brakuje i jeden ma ogarnąć wszystko za marne grosze.






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownica niezalogowany
9 września 2015r. o 11:17
~?? napisał(a): A ja mam inne pytanie ,na stoisku mięsnym na wadze napisane jest "waga bez opakowania " dlaczego wędliny pakowane są przed ważeniem w gruby papier z folią ?
Czy to jest wina pań tam pakujących ,czy takie mają polecenie służbowe ??Dopóki nikt się nie czepia sprzedawać papier w cenie wędliny ??



To jest polecenie służbowe normalka u nich straty trzeba jakoś pokryć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajoma niezalogowany
9 września 2015r. o 11:23
~Iwona napisał(a): Bo niestety pracownicy są dla niej nikim ona traktuje wszystkich pracowników gorzej jak w obozie pracy :/ no ale niestety na takie przyzwolenie pozwala jej dyrektorka ;(



Koleżanka tam pracowała poniżała ją cały czas kierowniczka VBL jak poszła do pani dyrektor na skarge to usłyszała że chierarhi się nie rusza a jak poskarżyła sie pani dyrektor regionalnej uwierzcie że nic w tym kierunku nie zrobiła nawet VBL-ka upomniana nie została ,wiec możecie sobie wyobrazić co tam z ludzmi robią i jak ich traktują ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 11:46
Wydaje mi sie że najwięcej do powiedzenia maja pracownicy którzy pracuja tam wiele lat a nie ludzie ktorzy coś słyszeli,kolezanka mowila itp a pracownicy ktorzy pracuja tam tyle lat to chyba o czymś swiadczy nie narzekaja i pracują dalej.Wiec koniec tamatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 12:17
~ napisał(a): Wydaje mi sie że najwięcej do powiedzenia maja pracownicy którzy pracuja tam wiele lat a nie ludzie ktorzy coś słyszeli,kolezanka mowila itp a pracownicy ktorzy pracuja tam tyle lat to chyba o czymś swiadczy nie narzekaja i pracują dalej.Wiec koniec tamatu



Ja pracowałam tam 5 lat i to co pisza to niestety jest prawdą :P pewnie jestes dupolizem że tak szybko kończysz temat haha i boisz sie ze ludzie tam nie pójdą do pracy bedziesz sama zasówać na wszystkich działach!!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownica niezalogowany
9 września 2015r. o 12:29
Ja pracuję w kauflandzie już ponad 6 lat i gdyby nie to że nie mam innej pewnej pracy i mam kredyt do spłacenia to już dawno bym sie zwolniła ;( mam dość tego mobbingu każdy się boi iść do sądu pracy bo kto ci pójdzie za świadka a sprawa napewno jest do wygrania.Ludzie milczą bo co mają zrobić ? A ta osoba która pisze że koniec tematu to peewnie dlatego że boi sie o swoje miejsce jako kierownik tak myslę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza