Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca u Kaufland opinie.

~G M niezalogowany
10 września 2015r. o 23:12
Nie pracowałam tam wprawdzie, ale wnioskując po tym, że w UP ogłoszenie o pracę w Kauflandzie pojawia się średnio raz na 2-3 miesiące, to musi być mocno nieciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownica niezalogowany
11 września 2015r. o 7:59
~G M napisał(a): Nie pracowałam tam wprawdzie, ale wnioskując po tym, że w UP ogłoszenie o pracę w Kauflandzie pojawia się średnio raz na 2-3 miesiące, to musi być mocno nieciekawie.


dokładnie ludzie się zwalniają a jesli nie mogą sie zwolnić ze względu na jakieś kredyty które zaciągnęli to nagminnie chodzą na L4 zeby tylko tam nie byc z tymi paniami :( zresztą ja też na L4 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 8:33
Nie polecam nikomu tam pracować , ludzie zaciskają zęby którzy tam pracują bo mają rodziny na utrzymaniu i kredyty w banku i znoszą to ciągłe poniżanie i wyzwiska . Najgorsza to jest ta kierowniczka blondyna wielka koleżanka pani dyrektor , nic nie potrafi , za nic nie odpowiada i czuje się pewnie bo wie że dyrektorka ją zawsze poprze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ryśka niezalogowany
11 września 2015r. o 8:47
Słyszałam że na sprzątaniu jest tam najlżej, to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 10:36
~Ryśka napisał(a): Słyszałam że na sprzątaniu jest tam najlżej, to prawda?
Na sprzataniu jest tez kierowniczka Marzenka ta to dopiero hetera i najwieksza plotkara w Kauflandzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 10:40
~Ryśka napisał(a): Słyszałam że na sprzątaniu jest tam najlżej, to prawda?


Tak najlżej zamiast swoje robić to zasówają na warzywniaku rano bo niema kto a blondyneczka nie jest od wykładania towaru ona ma ludzi od tego paznokcie by sobie połamała i by się pobrudziła.Zwróćcie uwagę jak jesteście na zakupach ona stoi i ludzi pogania no chyba że jakaś kontrol jedzie to tą swoją tłustą dupcie ruszy bo tak to zapomnieć można o jej robocie leser jakich mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRACOWNIK niezalogowany
11 września 2015r. o 10:42
~ napisał(a):
~Ryśka napisał(a): Słyszałam że na sprzątaniu jest tam najlżej, to prawda?


Tak najlżej zamiast swoje robić to zasówają na warzywniaku rano bo niema kto a blondyneczka nie jest od wykładania towaru ona ma ludzi od tego paznokcie by sobie połamała i by się pobrudziła.Zwróćcie uwagę jak jesteście na zakupach ona stoi i ludzi pogania no chyba że jakaś kontrol jedzie to tą swoją tłustą dupcie ruszy bo tak to zapomnieć można o jej robocie leser jakich mało.


:D JA TO JUŻ DAWNO ZAUWAŻYŁAM I Z DYREKTORKA ŁAZI JAK PRZYZWOITKA HEHE A MOŻE ONE COŚ RAZEM :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRACOWNICA niezalogowany
11 września 2015r. o 10:46
~ napisał(a):
~Ryśka napisał(a): Słyszałam że na sprzątaniu jest tam najlżej, to prawda?
Na sprzataniu jest tez kierowniczka Marzenka ta to dopiero hetera i najwieksza plotkara w Kauflandzie


A JEST TEŻ KIEROWNICZKA MARZENKA KTÓRA DYRCE BLONDYNCE W DUPCIE WŁAZI I DONOSI A TAKA NIEWINNĄ UDAJE .SZUJA DOSŁOWNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo