Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Robert Dudek
~Paweł Kalita niezalogowany
12 września 2015r. o 12:06
Dusza człowiek.
Wyrazy współczucia dla rodziny.

Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2015r. o 12:11
Jeszcze przedwczoraj z nim rozmawialam , mielismy sie spotkac ... to okrutne ;(
Ale... napewno sie spotkamy ... gdzies ... tam :)
Do zobaczenia ROBERCIK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
219
lippol
12 września 2015r. o 13:02
... to równie straszna co zaskakująca wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Nie zaskoczy mnie w przyszłości zupełnie, jeśli gdzieś w raju lub w piekle (bo nie wiem gdzie Robertowi było bardziej po drodze) spotkamy Roberta wraz z obsługą wszystkich wysmarowanych gliną ...... Żegnaj Kolego....


Dopisane 12.09.2015r. o godz. 13:02:

... to równie straszna co zaskakująca wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Nie zaskoczy mnie w przyszłości zupełnie, jeśli gdzieś w raju lub w piekle (bo nie wiem gdzie Robertowi było bardziej po drodze) spotkamy Roberta wraz z obsługą wszystkich wysmarowanych gliną ...... Żegnaj Kolego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2015r. o 13:17
Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malec niezalogowany
12 września 2015r. o 14:55
Masakra.. A jeszcze wczoraj wieczorem się z nim witałem w Paryskiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 września 2015r. o 15:30
Żegnaj Robercie --- nie minęła nawet doba od naszego ostatniego spotkania.Nie minęła doba a Ty po raz kolejny i tym razem ostatni zaskoczyłeś swoim niekonwencjonalnym zachowaniem .Teraz się wstydzę że Cię łajałem za papierosy.Wybacz proszę i odpoczywaj w " krainie wieczności "

Ja Cię nigdy nie zapomnę [img=1442064654_5kbzh71.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2015r. o 15:38
Spoczywaj w pokoju szefunio [*]

jak taka nagla smierc !? wypadek ? dlaczego dlaczego ? co sie stalo ? nie ma mnie w kraju :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barbaa Zima niezalogowany
12 września 2015r. o 17:16
Wyrazy wspolczucia dla rodziny
.Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.