Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman nie chce być już prezydentem?
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 16:02
Myślisz że sam zainteresowany o swym kandydowaniu nic nie wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 września 2015r. o 16:13
Wszystko możliwe na tym portalu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tenkju niezalogowany
17 września 2015r. o 16:48
Macie... swojego włodarza :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 17:01
Wystarczy spojrzeć na te wykrzywione,drwiące usteczka...Howk!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 17:17
Boże chroń Polskę ! przed takimi parlamentarzystami. Prezydent, sekretarz i Przewodniczący Rady Miasta Bolesławiec na listach Kukiza ! Oto prawdziwe oblicze p.Romana i jego popleczników !
Chyba startują, bo Kukiz nie miał kim obstawić list. Kukiz - bez programu i trudno się zorientować o co mu chodzi. Teraz chyba już wiem, by dostać się do Parlamentu i stworzyć koalicję z Kaczyńskim i Macierewiczem. Kandydaci z Bolesławca świetnie się do tego nadają. Efekt -można będzie w razie wygranej zmienić ustrój państwa i ogłosić dyktaturę "czarnej prawicy"na wieki. W Sejmie koryto jest bardziej obfite niż na prowincji . Prawda Panowie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 17:39
mam nadzieję, że jak nie dostanie się do parlamentu to honorowo zrezygnuje z prezydentowania miastu, które widocznie już ma gdzieś (inaczej nie startowałby w tych wyborach)
bo ja takiego prezydenta karierowicza to też mam gdzieś
zobaczymy czy chociaż resztki honoru posiada ten nasz "włodarz" ?? ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
17 września 2015r. o 17:46
stracony głos , jego komitet nie osiągnie progu 5 procentowego , czym się podniecacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~juras niezalogowany
17 września 2015r. o 18:13
Boisz Ty sie Roman Małkowskiego za 3 lata, oj boisz... I masz racje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.