Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman nie chce być już prezydentem?
~Piter. niezalogowany
17 września 2015r. o 18:32
Ja to sie Boga nie boje a co do piero jego.A nastepne wybory mam wygrane,a juści Łoweckami was zakrencom.Ot syćko dla was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 18:35
~wyborca napisał(a): stracony głos , jego komitet nie osiągnie progu 5 procentowego , czym się podniecacie

Tym ze prezydent oklamal swoich wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 18:48
PO pierwsze mieszkańcy,ot co!Nie okłamał,nie okłamał.Teraz będzie Po pierwsze POlacy,Po pierwsze Europa,a PO niej i cały świat.I wszędzie ławeczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
17 września 2015r. o 19:50
Nie ma obaw. Lista szarpidruta nie ma żadnych szans więc Prezydent Roman spokojnie dokończy bieżącą kadencję.
Ale swoją drogą Bolesławiec powinien mieć swojego posła a Piotr Roman jest do tej funkcji najlepiej przygotowany. Ma wieloletnie doświadczenie samorządowe zarówno na szczeblu miejskim, powiatowym jak i wojewódzkim. Lepszego kandydata Bolesławiec po prostu nie ma!
P.S.
Hejterzy oczywiście mogą sobie teraz pohejtować dowoli bo ja z zasady ich wpisy olewam :D :P

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
17 września 2015r. o 20:30
Pan Roman nie jest człowiekiem z mojej bajki, ale jak do tej pory nikogo lepszego w Bolesławcu nie ma. Kontrkandydaci w czasie kampani przedwyborczych oprócz tzw. szczekania i wylewania "pomyj" nic więcej nie potrafią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 20:50
Wszystkie afery wyciągnie na jaw Maciek Małkowski..warto się ewakuować? Tak. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 21:08
~ napisał(a): Wszystkie afery wyciągnie na jaw Maciek Małkowski..warto się ewakuować? Tak. :>

Jeśli Malkowski odejdzie z Ziemi bol. czyli ugrupowania w ktorym szef to kolega prezydenta, to ma szanse wygrac w nast. wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yguy niezalogowany
17 września 2015r. o 21:10
zadłużenie miasta ile 60mln
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.