Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie pociąg do Warszawy
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 12:59
k1p Ty chyba pracujesz na kolei . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
25 września 2015r. o 15:11
~ napisał(a): k1p Ty chyba pracujesz na kolei . ;)


No proszę !! Jak ktoś się ośmieli rozumować normalnie, bez malkontenctwa i wiecznego biadolenia na wszystko i wszystkich, to zaraz szpicel, czopek, tudzież pracownik danej instytucji :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 15:35
w warszawie jest lotnisko można wrócić do wrocławia i z wrocławia pojechać do warszawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiko niezalogowany
25 września 2015r. o 17:26
~Papuga napisał(a): No proszę !! Jak ktoś się ośmieli rozumować normalnie, bez malkontenctwa i wiecznego biadolenia na wszystko i wszystkich, to zaraz szpicel, czopek, tudzież pracownik danej instytucji :>

Normalnie? Normalne rozumowanie jest z punktu widzenia pasażera. Ty cały czas usprawiedliwiasz bezsensowny pociąg, a bo takie procedury, a bo na kolei tak jest, a bo obsługa coś musi itd. Pasażer ma w d... twoje obsługi i twoje procedury. Jak pociąg jedzie za długo to nim nie pojedzie. Po prostu. A pieniądze lepiej wydać na coś innego skoro procedury nie pozwalają stworzyć dobrego połączenia.

A jak już piszesz to pod jednym nickiem zamiast sobie potakiwać z innych. Taka właśnie papuga z ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan Jan niezalogowany
25 września 2015r. o 17:38
"Zarówno w Czechach jak i w Niemczech są inne procedury narzucone przez ustawy, do których obsługa pociągu musi się dostosować i je wypełnić.
Pociąg nigdy nie będzie autobusem. Oczywiście każdy ma wybór, może jechać też autem, albo lecieć samolotem."

Otóż to. Każdy ma wybór. I dlatego jak pociąg będzie jechał nieefektywnie, pasażerowie wybiorą autobus albo własne auto. W pociągu nie będzie frekwencji i go zlikwidują. I tyle zostanie z tych mądrych procedur.

A kolejarze jak zwykle niczego się nie nauczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 23:51
Rownie dobrze mozna powiedzieć ze nie interesują mnie kolejki w markecie! Wchodze wybieram towar ide do kasy i mimo tego ze jest kolejka pcham sie do przodu pierwszy i juz, bo nie przyszedłem tu stac w kolejce tylko kupic i wyjsc! Wiec dlaczego wszyscy stoją w kolejce? Bo tak poprostu jest. Takie sa procedury.. Ale komu to tlumaczyc jak naród glupi.. Widac po wyborze PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tam tam niezalogowany
26 września 2015r. o 0:38
Jak w jednym markecie są długie kolejki, a w drugim mogę kupić bez kolejki i jeszcze taniej, to pójdę do tego drugiego marketu. Chyba oczywiste. Kolejarska logika wciąż mnie zadziwia. Ci ludzie nigdy się pewnych rzeczy nie nauczą. I jeszcze pretensje do pasażerów, jak ci na przykład nie chcą jeździć pociągiem. Głupota kolejarzy jest porażająca, tutaj konieczna jest całkowita wymiana tego środowiska, żeby coś na kolei zmieniło się na lepsza.

Póki co na szczęście są autobusy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gringo niezalogowany
26 września 2015r. o 11:28
No jakos czytam wszystkie wpisy i nie zauważyłem wpisu o namowie do jazdy pociagiem. Wiec nie wiem czy ktos jest slepy,glupi czy chory. Kolejarze tylko tłumacza jak to wyglada- procedury sa narzucane wlasnie nie przez kolejarzy a ich zwierzchnikow czesto pustych głów po studiach ktorzy nawet pociągiem nie jechali. Nikt nikogo nie namawia do jazdy pociagiem. Kazdy ma wolny wybór, autobus,samochod,taxi,rower... Temat zawiera tylko informacje ze takowy pociag bedzie. Nie bedzie frekwencji zostanie wycofany-proste. Nie bylo pociagu to źle. Jest pociag tez źle. Ludzie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.