Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niebieski helikopter

~ed niezalogowany
20 września 2015r. o 9:04
Co za dziwny czlowiek latał wczoraj helikopterem nad Osiecznicą?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 16:39
Może to ten sam, co nad Bolesławcem fruwa tak jakoś nisko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
20 września 2015r. o 19:02
Tak samo jak nad wykrotami latal bardzo nisko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
20 września 2015r. o 19:05
szukaja imigrantów z powietrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotr niezalogowany
20 września 2015r. o 20:07
Witajcie

Ten sam helikopter latał nad wieloma innymi wioskami w gminie.

Był to helikopter który na zlecenie TAURONA robił przegląd linii energetycznych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 września 2015r. o 22:48
http://przelom.pl/trzebinia/15906-wiadomo-co-to-za-helikopter-latal-nad-dachami.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
21 września 2015r. o 8:06
~ed napisał(a): Co za dziwny czlowiek latał wczoraj helikopterem nad Osiecznicą?


Szkoda że nie nagrałem manewru jaki wykonał nad dachem mojego domu bo by się wyjaśniło dlaczego próbowałem użyć "brzydkich" słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 10:04
Zgadza się. Dosłownie z piskiem śmigieł zawracał nad dachami budynków mieszkalnych!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.