Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE na ul . Karola Miarki.

~Tak czytam niezalogowany
25 września 2015r. o 22:49
Tak czytam i dalej nie wiem z czym macie problem??? Ludzie, patrzcie na znaki!!!
Ulica Miarki jest główna,w czym problem???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak czytam niezalogowany
25 września 2015r. o 22:49
Tak czytam i dalej nie wiem z czym macie problem??? Ludzie, patrzcie na znaki!!!
Ulica Miarki jest główna,w czym problem???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
25 września 2015r. o 22:59
~Ja napisał(a):

alabaster72 ja pojadę z góry z Ty od Kubika i wjedź we mnie to zobaczymy czyja będzie wina . Dużo osób tam ma problemy z mysleniem.

OK, a jeśli wyjeżdżam od Kubika to czy muszę ustępować jadącym Miarka od góry? Muszę, zawracającym też, jest to lustrzana sytuacja.
Zapraszam na konfrontację na tej krzyżówce, jak nie umie się czytać znaków to trzeba poprzestać na NFS, jeśli się tego nie zrobi to trzeba bulić. Przekonanie o racji nie ma nic do reala. Mam prawko od 20 lat, nie uczyłem się jazdy w Małych miastach, lata zjeździłem po Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach w kraju i za granicą więc nie piedrol mi o myśleniu. [img=1443214349_ua4wak5.jpg]

Zapraszam kierowców zawodowych na zabawę na tej krzyżówce.


Dopisane 25.09.2015r. o godz. 22:59:

~Tak czytam napisał(a): Tak czytam i dalej nie wiem z czym macie problem??? Ludzie, patrzcie na znaki!!!
Ulica Miarki jest główna,w czym problem???
Właśnie o to chodzi.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 23:16
Alabaster,nie masz racji-zawracający też mają znak taki,jak Ty,jesteś dla nich pojazdem nadjeżdzającym z przeciwka i powinni Cię przepuścić.A że może się robić korek przy wysepce na K.Miarki,to inna sprawa.Jest żle rozwiązana organizacja ruchu na tym skrzużowaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wera niezalogowany
25 września 2015r. o 23:21
Amen! Kubika jest główną,a z Tyrankiewiczów (ustąp pierwszeństwa)muszą myśleć!!! ALE ja jestem tylko babą za kierownicą. A taki temat,np.jak wjeżdżamy pod ZUS i jak wyjeżdżamy? Bo ostatnio pokazał mi facet "jakiś palec"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4098
#wepo nieaktywny
25 września 2015r. o 23:30
~ napisał(a): Alabaster,nie masz racji-zawracający też mają znak taki,jak Ty,jesteś dla nich pojazdem nadjeżdzającym z przeciwka i powinni Cię przepuścić....
Hmm już po raz któryś ktoś porusza kwestię zawracania... zwał jak zwał niech będzie i zawracanie :] No to teraz moje pytanie do was "zawracających" : jako który opuszczasz skrzyżowanie (nie ważne teraz które skrzyżowanie) jeśli zawracasz ? To akurat się nie zmieniło i zawsze było, że : OSTATNI !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 23:57
Ja tam skrecajac w lewo w stronę asnyka zawsze jade przed tymi z tyrankiewiczow , puszczam tylko tych z K.Miarki hehe ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fordzik niezalogowany
26 września 2015r. o 0:13
~ napisał(a): Ja tam skrecajac w lewo w stronę asnyka zawsze jade przed tymi z tyrankiewiczow , puszczam tylko tych z K.Miarki hehe ;p
a ja tam jeżdżę pod prąd hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.