REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
16 listopada 2022r. godz. 08:27 2556 KPP Bolesławiec/Bolec.Info

Pijany pojechał kraść, spłoszył go dozorca, zatrzymała policja.

26-latek z gminy Bolesławiec zaliczył trzy przestępstwa w jeden dzień.

Zatrzymany mężczyzna podejrzany o trzy przestępstwa.
Zatrzymany mężczyzna podejrzany o trzy przestępstwa. (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Komisariatu Policji  w Kruszynie zatrzymali mężczyznę podejrzanego w sprawie usiłowania kradzieży 10 blach trapezowych. Sprawca został zatrzymany, to 26-letni mieszkaniec gminy Bolesławiec. Mężczyzna przyznał się do próby kradzieży i wyjaśnił, że jego działanie nie było skuteczne ponieważ spłoszył go dozorca terenu.

Zatrzymany usłyszał jeszcze dwa inne zarzuty, dotyczące jazdy w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pomimo sądowego zakazu i decyzji o cofnięciu uprawnień.

Zarówno za kradzież, jak i za przestępstwa drogowe grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Pijany pojechał kraść, spłoszył go dozorca, zatrzymała policja.

4 odpowiedzi
~~Tolekgość
To są ci co i. Tylko grozi i dlatego kradną cały czas już na zatrzymane prawo jazdy i też mu groziło ha ha o o to mają w du..ie , pijany też mu groziło tylko pytam się co mu grozi, chyba nic bo znowu kradnie i jeździ po pijaku . Ziobro zdewastował wymiar sprawiedliwości niestety .
~~Jangość
Nie Ziobro tylko opozycja robi wrzask w Brukseli i mamy to co mamy, a sędziowie i prokuratorzy robią co zechcą. Biednego zamkną, bo nie ma kasy, a ten co ma to kupi sobie łagodny wyrok.
~~Iliowobłękitna Scewolagość
~~Jan napisał(a): Nie Ziobro tylko opozycja robi wrzask w Brukseli i mamy to co mamy, a sędziowie i prokuratorzy robią co zechcą. Biednego zamkną, bo nie ma kasy, a ten co ma to kupi sobie łagodny wyrok.

Tępy nurku. Biedny złodziej to dla ciebie usprawiedliwienie . 7 lat rządów PiS a wina Tuska ? Kto robi takich niedorozwojów jak ty ? JAN , jANUSZ to mówi samo za siebie . Głupi i głupszy.
~~Mateusz Mgość
To wina Brukseli ,że po pijaku kradł i nie miał prawo jazdy .
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!