REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Nasz patronat
4 października 2024r. godz. 12:55 1427 Kazimierz Marczewski

Tenis stołowy na najwyższym poziomie – III liga w Bożejowicach już w sobotę! [WIDEO]

Spin Bożejowice kontra Ursus ZOKiR Złotoryja – nie przegap emocjonującego starcia.

Mecz o mistrzostwo III ligi
Mecz o mistrzostwo III ligi (fot. Kazimierz Marczewski)

Już w sobotę, 5 października odbędzie się mecz o mistrzostwo III ligi w Bożejowicach. Gospodarze, drużyna Gminnego Integracyjnego Klubu Sportowego Spin Bożejowice, podejmą tenisistów Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Ursus Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji ze Złotoryi.

Tenis stołowy to dynamiczna i wymagająca dyscyplina, łącząca refleks, precyzję i wytrzymałość. Zarówno gracze Spin Bożejowice, jak i Ursus ZOKiR Złotoryja, są znani z wysokiego poziomu technicznego i zaangażowania, co gwarantuje widowiskową rywalizację. Mecz ten będzie nie tylko okazją do zdobycia cennych punktów w lidze, ale również szansą na pokazanie umiejętności przed lokalną publicznością.

Emocje zapewnione. Początek meczu o godz. 16:00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bożejowicach. Serdecznie zapraszamy!

Sonda Bolec.Info


Kto wygra mecz o mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym?

Opracowane przez
Kazimierz Marczewski
Kazimierz Marczewski

dziennikarz i redaktor portalu i gazety Bolec.Info. Prowadzący program "Rozmowa Bolec.Info".

Kontakt z Redakcją: redakcja@bolec.info  ·  tel. +48 693-375-790
Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Tenis stołowy na najwyższym poziomie – III liga w Bożejowicach już w sobotę! [WIDEO]

15 odpowiedzi strona 2 z 2
~~Izabelowa Mahoniagość
~~EWA napisał(a): POTWIERDZAM ,MOJA CORKA CHODZI ,MEGA ZADOWOLONA ,ZAJĘCIA PROWADZA PRAWDZIWI PASJONACI TEGO SPORTU ,OBY TAK DALEJ MAM NADZIEJE ŻE NIKT NIE ZNISZCZY TEGO KLUBU ,CHOĆBY DURNYMI ZAZDROSNYMI KOMENTARZAMI.

~~Bolecnautagość
Co wy tu wymyślacie kto wam zazdrosci kto wam coś odbiera opamiętajcie się sami nakręcacie się w komentach. Czy wy bez tych hejtów nie możecie żyć.? Całym sercem wszyscy wam kibicujemy a tu ktoś to wszystko niszczy no chyba że użyte słowo zazdrość to już wypisane ktoś ma w genach. Wiadomo nowe Wójt i to on dba o wasz klub. WIELKĄ CHWŁ PANIE WÓJCIE - A. JANIEC jakby nie Pan nikt by o zadbał o ten klub. A tak dzieci zadowolone rodzice i trenerzy też a także starsi zawodnicy i o to chodzi!!!!!
~~Goscgość
Może p. Janiec kiedyś obejmie dodatkowa funkcje w Radzie Miasta a najchętniej widzę jako przewodniczącego. Takiego człowieka z taką szlachetna osobowością nam brakuje. Ma Pan głos poparcia już na dzień dobry od wielu osób. Jest Pan wzorem do naśladowania. Widać że zmiany idą pełną parą w gminie na lepsze. Bo dla Pana priorytet to mieszkańcy najważniejsi. Brawo. Brawo i jeszcze raz Brawo
~~Wowgość
~~Gosc napisał(a): Może p. Janiec kiedyś obejmie dodatkowa funkcje w Radzie Miasta a najchętniej widzę jako przewodniczącego. Takiego człowieka z taką szlachetna osobowością nam brakuje. Ma Pan głos poparcia już na dzień dobry od wielu osób. Jest Pan wzorem do naśladowania. Widać że zmiany idą pełną parą w gminie na lepsze. Bo dla Pana priorytet to mieszkańcy najważniejsi. Brawo. Brawo i jeszcze raz Brawo

~~Gosc napisał(a): Może p. Janiec kiedyś obejmie dodatkowa funkcje w Radzie Miasta a najchętniej widzę jako przewodniczącego. Takiego człowieka z taką szlachetna osobowością nam brakuje. Ma Pan głos poparcia już na dzień dobry od wielu osób. Jest Pan wzorem do naśladowania. Widać że zmiany idą pełną parą w gminie na lepsze. Bo dla Pana priorytet to mieszkańcy najważniejsi. Brawo. Brawo i jeszcze raz Brawo
w punkt
~~Radosław Błogosław gość
Najwyższy poziom tenisa stołowego jest w ekstraklasie to raz. Dwa za już za poprzedniej władzy klub miał dobrze w Bożejowocach i nie jest to zasługa nowego Wójta.
~~Goscgość
Nie ważne kto ile dał ważne kto dobrze zarzadzą gminą. Nikt nikomu tu nie rozlicza. Ważne że mieszkańcy mają swoją pasję i warunki do ich rozwijania. Zapewne. będą też i rozszerzone o inne dyscypliny sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Może tak dyskoteki co tydzień bez ograniczenia wiekowego też dobra sprawa by integrować a zarazęm odreagowyeanie od wytezonej nauki czy pracy. - - przejdzie ten.. postulat..??
~~Kibolgość
Złotoryja jest lepsza no chyba że będzie miała pechowy dzień.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!