ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4491, 20 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu26 sierpnia 2019r. godz. 10:31, odsłon: 9163, Bolec.Info
Kamera bolecnauty zarejestrowała zachowanie cyklisty, który bardzo lubi ryzyko
Bolesławiec - Informacje: Pirat drogowy na rowerze Rowerzysta na placu Rączki (fot. Bolecnauta)

W piątek o 13 ten rowerzysta jechał rondem na placu Rączki pod prąd. Zwykle to rowerzyści skarżą się na zachowanie na drodze kierowców samochodów, a tutaj mamy przykład rowerzysty, który sam prosi się o wypadek.

Co myślicie o takim zachowaniu na drodze?

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

~~Żółtoszara Krwawnica   17 stycznia 2020r. o 7:24

~~Żółtoszara Krwawnica

Postów:

~~Bławatkowy Brokuł napisał(a): Plaga z tymi rowerami to jest już do przesady , owszem ja to rozumiem ale jedź gdzieś w pola a nie cała ferajna nawiedzonych cyklistów na głównych drogach w weekendy wylega na jezdnie i to tak bezmyślnie że aż o tragedie się prosi , trasa międzynarodowa , ruch jak diabli , ruch wstrzymany bo hrabia metr dwadzieścia wzrostu pedałuje pod górę i cały świat go nie interesuje bo ...on jedzie , to chore i do przesady już .Jeszcze do niedawna wstyd było jeździć na rowerze do pracy bo się śmiali a dzisiaj rower droższy od samochodu i jeszcze wymagania - ścieżki maja być i tylko dla cyklistów broń Boże smrodu z pola , wasza mać zakichana w głowach się poprzewracało . Zdrowy tryb życia a po nich tylko opakowania po chemicznych Chipsach po rowach leżą i puszki po Red Bullach ....ale sportowy tryb życia , he he he ..

Rowerzyści/kolarze nie jedzą czipsów ani nie piją redbulli - w kwestii śmiecenia bardziej winiłbym wieśniaków w przechodzonych "buniach" wracających z niuniami z dyskoteki w B-cu.
Przepisy ruchu drogowego dopuszczają poruszanie się rowerzystów nawet po "głównych drogach" - napiszę więcej - mogą się poruszać nawet OBOK siebie. A to, że jeden z drugim jedzie 1,2m wynika często ze stanu drogi i jego bezpieczeństwa
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

reklama Jump Heaven zaprasza!
reklama Zapraszamy