ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4883, 14 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Tajemnica szmaragdu

Treść posta:
~~Zielonożółty Pięciornik napisał(a):
~~Woskowożółty Cedr napisał(a):
~Popielata Śnieguliczka napisał(a):
A czemu nie ma odcinka trzeciego


Będzie we wtorek.


Drugi odcinek miał być w sobotę o 15.30, a był wieczorem, a trzeci w kolejną sobotę, a nie ma do dzisiaj - będzie jutro... A czwartego to pewnie już nie zobaczymy, bo to i tamto pisarzowi przeszkodzi... A nie można to sobie tak zorganizować pracy, aby wszystko było na obiecany czas? Czy to takie trudne? A jeśli nie wiadomo, kiedy powstanie kolejny odcinek, to lepiej napisać "wkrótce", a nie obiecywać, żeby potem nie dotrzymywać. Wkurza mnie to.


Mnie też kilka rzeczy wkurza , ale natchnienie to nie jest Orlen , albo inny Shell ... zawsze na miejscu. Do natchnienia trzeba podejść jak do czasu , który jak wiadomo jest wartością kulistą i zmienną . Czasami się pojawia w całej swej krasie , a czasami leniuchuje. Nie można żądać od
Karoliny nowego odcinka skoro pierwszy Ci nie smakuje .

Qurde chyba pójdę po piwo mając do czynienia z takimi " znafcami " literatury i poezji. Gdyby Wyspiański , albo Bułhakow przejmowali się taką krytyką , to Lem nie napisał by słynnego zdania " gdyby nie internet , nie wiedział bym , że na świecie jest tylu i...diotów "

Nie tworzysz historii

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy