ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4666, 13 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo1 października 2019r. godz. 10:38, odsłon: 5274, KPP Bolesławiec
Dwóch z zatrzymanych do kontroli trafiło do zakładu karnego.
Bolesławiec - Informacje: 6 zarzutów - 4 osoby zatrzymane Odzyskane łupy. (fot. KPP Bolesławiec)

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 4 osoby, które odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pod wpływem narkotyków. Dodatkowo 2 zatrzymanych od razu trafiło na kilka miesięcy do zakładu karnego za wcześniej popełnione przestępstwa. To wynik tylko jednej kontroli drogowej.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali do kontroli pojazd, którym podróżowało 5 osób. Trzech pasażerów to dobrze znani policjantom przestępcy. Podczas kontroli auta okazało się, że w bagażniku znajdują się różne przedmioty pochodzące z kradzieży i włamań. Dodatkowo 22-letnia kobieta miała przy sobie środki odurzające, a kierujący znajdował się pod ich wpływem.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że radio zamontowane w kontrolowanym  samochodzie zostało skradzione w wyniku włamania do pojazdu na terenie Bolesławca. Natomiast wśród przedmiotów zabezpieczonych w bagażniku znajdowały się bruzdownica, wodomierz i rury, które pochodziły z włamania do remontowanego domu na terenie gminy. Dodatkowo policjanci odzyskali rower, który również został skradziony podczas  tego włamania, ale przezorni złodzieje „schowali” go przypinając jednoślad do barierki przy jednym ze sklepów w Bolesławcu.

24-letni kierowca odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

22-letnia mieszkanka Bolesławca usłyszała zarzut posiadania środków odurzających i trafiła na 6 miesięcy do zakładu karnego w związku ze złamaniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Dwóch mieszkańców powiatu bolesławieckiego w wieku 23 i 24  lat usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo 24-latek trafił na co najmniej pół roku do więzienia za oszustwo. Być może jego pobyt w zakładzie karnym znacznie się wydłuży, ponieważ jest on podejrzany o szereg przestępstw przeciwko mieniu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnożółty Świerk   2 października 2019r. o 23:06

~Jasnożółty Świerk

Postów:

I BARDZO DOBRZE. GNOJE , MAŁOLATY , pokupczyło się już całkiem w tych tępych łbach. Zamiast zabrać się do uczciwej roboty to teraz będą mieli przetrzepane dupska. PRAWIDLOWO. BRAWO POLICJA

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.