ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4743, 29 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Debata o szczepieniach w sejmie

Treść posta:
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ksawery , powiedz Wędrowcze , kim jesteś ... Facet , czy Baba ?

Zdecydowanie un ;)
Nie przeraża Cię to, że tak ważna sprawa dla naszych dzieci, a na tym forum praktycznie zero zainteresowania? Nie ma tu rodziców, którym powinno zależeć na dobru dzieci
A może to dowód na zidiocenie społeczeństwa, niestety?...

Zainteresowanie małe bo temat wymaga jednoznacznego opowiedzenia się za lub przeciw szczepieniom. A sprawa wcale nie jest taka jednoznaczna. Szczepienia są niewątpliwie szkodliwe i ryzykowne. Z drugiej jednak strony walka np z czarną ospą przy pomocy szczepień udowodniła, że mogą być użyteczne.
Komfortowa sytuacja dla nieszczepiącego swoje dzieci rodzica będzie wtedy, gdy jego dziecko nie będzie szczepione, podczas gdy pozostałe dzieci tak. W interesie takiego rodzica jest więc jak najszerzej propagować szczepienia, samemu jednak swojego dziecka na szczepienia nie prowadzić.

A dostęp do czystej wody i zdrowego pożywienia oraz odpowiednie warunki sanitarne miały jakiś wpływ na zanik tych wszelkich epidemii?
Bo ja uważam że OGROMNY
Czy słyszałeś w średniowieczu o kanalizacji czy dbaniu o higienę? Był syf, brud i ubóstwo - i stąd epidemie. Odpowiedz, gdzie obecnie wybuchają epidemie
Np. taka choroba jak gruźlica - według propagandy to szczepienia ja wyeliminowały (w Polsce dalej się na nią szczepi), a np. w USA ta choroba tez zniknęła, a tam się nigdy nie szczepiło przeciwko gruźlicy!

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy