ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4666, 13 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>

~~Ceglastoróżowe Parzydło   26 czerwca 2020r. o 17:36

~~Ceglastoróżowe Parzydło

Postów:

Ktoś może zapanuje nad tym panującym bałaganem w wydziale komunikacji. Przychodzi się koło godziny 7.00 i jest się 15 w kolejce, a potem okazuje się, że jest się 40 lub dalej. Wydział komunikacji na zapisywał petentów na dana godzinę przez telefon, a ludzi już normalnie przyjmuje z kolejki. Niestety ci umówieni przez telefon przychodzą na umówiona godzinę, a człowiek stoi od rana i już jest przy drzwiach wejściowych pierwszy lub drugi, ale okazuje się, że jeszcze musi z godzinę lub więcej poczekać. Pani Naczelnik nie interesuje się tym, ani nikt ze starostwa, przecież jedna pani może obsługiwać tych wcześniej umówionych przez telefon , a druga tych którzy godzinami wyczekują. Stoją ludzie w słońcu lub deszczu, ale nikogo to nie obchodzi w starostwie. bałagan, żenada i chamskie traktowanie nas, każdy płaci za zarejestrowanie samochodu. Po głupią pieczątkę na umowie kupna-sprzedaży, że samochód sprzedało się trzeba czekać godzinami. Ktoś jak ma dwie sprawy to musi wyjść i jeszcze raz stanąć w kolejce. tak wydział komunikacji szanuje klientów i to jest od lat w naszym kochanym starostwie. Kto zresztą z nimi zrobi porządek jak wszyscy, którzy tam pracują są z układu. Urzędnicy żyją z podatków, chyba zapomnieli o tym.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kakaowy Czosnaczek   27 czerwca 2020r. o 17:07

~Kakaowy Czosnaczek

Postów:

A kto Ci bronił zadzwonić i się umówić? Ja tak zrobiłam i w urzędzie spędziłam 15 minut i po sprawie. Czasem lepiej pomyśleć i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę A potem się żalić na forum
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brudnożółty Jabłoń   27 czerwca 2020r. o 19:33

~~Brudnożółty Jabłoń

Postów:

Mądralo już na telefon od kilku dni nie umawiają, jak nie wiesz to nie popisuj się na forum. Głupio mądry znalazł się, nie tylko ja tam stałem godzinami, ale masę ludzi zdenerwowanych. Skoro narobili bałaganu to jedna pani powinna brać ludzi umówionych telefonicznie , a druga z kolejki i wtedy nikt nie ma pretensji. Za cały bałagan odpowiada pani naczelnik Wydziału Komunikacji.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brudnożółty Jabłoń   27 czerwca 2020r. o 20:16

~~Brudnożółty Jabłoń

Postów:

Nikt niczego nie zostawiał na ostatnią chwilę, po prostu taki termin był i to nie tylko mi. To nie jest żalenie się tylko opis chaosu jaki powstał w wyniku wcześniejszych umawianych godzin przyjęcia na telefon i potem zaprzestania umawiania na telefon. To było do przewidzenia i jeszcze tak będzie ze 2 tygodnie dopóki nie zostaną załatwieni petenci umówieni telefonicznie. Ktoś powinien wyprostować panujący tam bałagan, ponieważ ci co przychodzą i stoją w kolejce to stoją godzinami, a pierwszeństwo mają w obsłudze umówieni telefonicznie. Czy to nasza wina, że już zaprzestano umawiać telefonicznie. Komuś wychodzi termin taki i stoi tam godzinami lub dowiaduje się jak jeden pan mówił w poniedziałek o 16.50 , że już koniec w załatwianiu spraw. Czy ciężko wyjść i skalkulować ile osób przyjmą do godziny w poniedziałek do 17-tej, a tych którym nie udało się załatwić sprawy podczas całodniowego oczekiwania zapisać na inny dzień. To nie jest żalenie się tylko brak szacunku i kultury dla tych, którzy stoją tam godzinami na zewnątrz, a może wsiąść parę dni wolnego z urlopu, żeby stać na zewnątrz w kolejce w duchocie lub deszczu. Od lat zawsze wszyscy mówili, że najgorszy wydział komunikacji w okolicy jest w Bolesławcu i niestety dalej się to potwierdza. Przed wybuchem epidemii też nikt nie wychodził na korytarz na godzinę przed zamknięciem i nie mówił ilu jeszcze może sprawę załatwić. Czy to takie ciężkie. Wygląda, że tak. Niech pracownice pojadą po naukę do Gorlitz do wydziału komunikacji. tam jest wszystko jasne. Szef mówi jak do 17.30 nie zobaczę Brifu to nie dostaniesz tablic, a o 18.00 w poniedziałek zamykają .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czerwonobrązowy Groszek   27 czerwca 2020r. o 23:03

~~Czerwonobrązowy Groszek

Postów:

nic tylko rejestrować za Nysą ,żartuje ,tam w urzedzie niema covid-19?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Topazowa Języczka   28 czerwca 2020r. o 18:52

~~Topazowa Języczka

Postów:

Ja mam jutro zamiar iść do wydziału komunikacji normalnie i już mnie ciarki przechodzą, czy załatwię to jutro i tylko jeden dzień urlopu poświęcę.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnopopielaty Śnieżnik   29 czerwca 2020r. o 9:48

~~Jasnopopielaty Śnieżnik

Postów:

To stoimy dziś na zewnątrz w deszczu i nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szarożółta Krokosmia   29 czerwca 2020r. o 12:25

~~Szarożółta Krokosmia

Postów:

~~Jasnopopielaty Śnieżnik napisał(a): To stoimy dziś na zewnątrz w deszczu i nic się nie zmieniło.


I bardzo dobrze ,dalej głosujcie na niemotów .
Starosta sam się nie wybrał .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.