ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4586, 25 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Dolnośląski Pakiet Gospodarczy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

30 czerwca 2016r. godz. 10:43, odsłon: 20641, Bolec.Info/SM Bolesławiec
Palili marihuanę w parku, pod okiem kamer
W środę operator monitoringu zauważył czterech mężczyzn palących nieustaloną substancję przy pomocy fajki wodnej.
Bolesławiec - Informacje: Palili marihuanę w parku, pod okiem kamer Kadr z monitoringu miejskiego (fot. SM Bolesławiec)

Dnia 29 czerwca 2016 roku operator monitoringu wizyjnego miasta Bolesławiec około godziny 21: 00 zauważył jak na terenie amfiteatru w parku miejskim przy ul. Parkowej czterech mężczyzn paliło nieustaloną substancję przy pomocy dużej fajki wodnej. 

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa o tym fakcie niezwłocznie powiadomiono bezpośrednio funkcjonariuszy policji z Bolesławca. Mundurowi w wyniku sprawdzenia ujawnili przy jednym z mężczyzn zabroniony środek odurzający, najprawdopodobniej marihuanę w postaci tak zwanego skręta. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

~zdelegalizować alkohol   30 czerwca 2016r. o 11:46

~zdelegalizować alkohol

Postów:

Gratujacje Użytkowniku Oooo! Każdy kto pali marihuanę odrazu bierze LSD,grzyby i metaamfetaminę i każdy kto pije alkohol jest pijakiem i patologią i nie ogranicza się tylko do wódki czy piwa ale też denaturat przez bułeczkę(żeby kolor usunąć). Ta to własnie ta Polska mentalność nie pozwala temu krajowi normalnie funkcjonować bo znajdzie się takich jak ty drogi użytkowniku na pęczki którzy bd uważali to za złe "bo moja córeczka/synek bawią się trzy przecznice dalej i co by było jak by oni mieli maczety i zaczeli atakować przechodniów"(tak to brzmi zabawnie ale ja czytając takie wypowiedzi też czuję zażenowanie). Policja wykonuje swoją pracę taki ich zawód nie na darmo biorą pieniądze ale te sokole oko które poinformowało policję to kolejny ewenement z mentalnością przedstawioną powyżej :) Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   30 czerwca 2016r. o 11:48

~

Postów:

~Oooo napisał(a): A ja uważam, że słusznie! 20m dalej jest plac zabaw, gdzie bawią się dzieciaki, moja 3 letnia córka również... ten park i te ławki to odwieczny "plac zabaw" dla okolicznych pijaczków, nie szanujących niczego podpitych łebasów i całej masy innych elementów, w tym narkotyzującej się młodzieży. Marginalizujecie marichuanę nie mając pewności, czy któryś z nich nie brałby przy okazji czegoś innego co mogłoby wywołać jakieś niekontrolowane zachowanie (LSD, grzyby itd.)... wtedy, gdyby taki delikwent zrobił komuś w amoku krzywdę, pytalibyście gdzie był facet od monitoringu i co robiła wtedy policja.

Bardzo dobra reakcja!


Popieram "OOOOO" w stu procentach.

Boleslawianin.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Dżambo   30 czerwca 2016r. o 11:53

~Dżambo

Postów:

Ćpuny, którzy palą marihuanę są gorszym elementem społecznym od imigrantów z Bliskiego Wschodu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~zdelegalizować alkohol   30 czerwca 2016r. o 11:55

~zdelegalizować alkohol

Postów:

Powiedział przedstawiciel kółka różańcowego odchodząc od konfesjonału.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Swój   30 czerwca 2016r. o 11:55

~Swój

Postów:

Żeby coś takiego zrobić trzeba być ...em.. Palili to palili na cholere im przeszkadzać pewnie by spalili i poszli dalej a nie od razu dzwonić na policję...! Chory kraj chorzy ludzie.

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Oooo   30 czerwca 2016r. o 11:59

~Oooo

Postów:

~zdelegalizować alkohol napisał(a): Gratujacje Użytkowniku Oooo! Każdy kto pali marihuanę odrazu bierze LSD,grzyby i metaamfetaminę i każdy kto pije alkohol jest pijakiem i patologią i nie ogranicza się tylko do wódki czy piwa ale też denaturat przez bułeczkę(żeby kolor usunąć). Ta to własnie ta Polska mentalność nie pozwala temu krajowi normalnie funkcjonować bo znajdzie się takich jak ty drogi użytkowniku na pęczki którzy bd uważali to za złe "bo moja córeczka/synek bawią się trzy przecznice dalej i co by było jak by oni mieli maczety i zaczeli atakować przechodniów"(tak to brzmi zabawnie ale ja czytając takie wypowiedzi też czuję zażenowanie). Policja wykonuje swoją pracę taki ich zawód nie na darmo biorą pieniądze ale te sokole oko które poinformowało policję to kolejny ewenement z mentalnością przedstawioną powyżej :) Pozdrawiam :)


Nie wiem co żenuje Cię w mojej wypowiedzi. To, że troszczę się o bezpieczeństwo swojego dziecka? A przy okazji również innych? Nigdzie nie napisałem, że brali inne narkotyki, ale, że nie mamy pewności, czy i co jeszcze mogliby robić czy brać. Sprawa jest naprawdę prosta - to jest park i plac zabaw dla dzieci. Po to jest też w tych miejscach monitoring, nie wziął się bez przyczyny, tam zawsze pito i balowano a wieczorami czasem strach przechodzić koło amfiteatru. Mieszkam w pobliżu i naprawdę w tym parku działy się różne rzeczy.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~zdelegalizować alkohol   30 czerwca 2016r. o 12:08

~zdelegalizować alkohol

Postów:

Równie dobrze według Ciebie mogli mieć maczety i karabiny jak już wspomniałem. A może po prostu spaliliby, poszli dalej po prostu odchillować. A teraz przez tego uprzejmego stróża będą mieli problemy, takie problemy jak po napadzie z wymuszeniem czego nie zrobili tylko chcieli odpocząć bo z tego co mówi kultura (Rasta) Trawa to odpoczynek i chill. A o 21 godzinie jeżeli twoje pociechy bawią się w parku to też chyba coś nie tak ;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szynkowski   30 czerwca 2016r. o 12:10

~Szynkowski

Postów:

! pozdrawiam tych delikwentów.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyCasusMORENA
reklama ZSET Twoją szkołą!
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy