Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
1 kwietnia 2017r. godz. 08:57, odsłon: 10871, Bolec.Info

Roman namaści Małkowskiego

TA INFORMACJA BYŁA NASZYM ŻARTEM Z OKAZJI 1 KWIETNIA
Piotr Roman był gościem w redakcji Bolec.Info
Piotr Roman był gościem w redakcji Bolec.Info (fot. Bolec.Info)

- Prezydent długo się wahał i robił przegląd kadr - mówi dla Bolec.Info osoba z otoczenia Piotra Romana. - Kiedy PiS oświadczył, że wprowadzi kadencyjność, Roman musiał znaleźć następcę, któremu pomoże zająć swoje stanowisko. Okazało się jednak, że w szeregach jego zwolenników trudno znaleźć kogokolwiek nadającego się do pełnienia tej funkcji, choć chętnych było niemało. I tak padło na Małkowskiego.

Według naszych informacji prezydent dziś ma ogłosić, że wesprze Macieja Małkowskiego, ale obawia się reakcji członków Forum Samorządowego - podobno co najmniej czterech z nich myślało o zajęciu fotelu prezydenta a mówiło się także o porozumieniu Romana z Cezarym Przybylskim, który miałby kandydować na stanowisko prezydenta Bolesławca. Ten jednak, tak jak w ostatnich wyborach, nie wie czy chce kandydować i nie ma gwarancji, że do wyborów w 2018 roku podejmie jakąkolwiek decyzję. 

Niedawno gościliśmy prezydenta w naszej redakcji i spytaliśmy go o kandydatów na prezydenta z jego zaplecza politycznego. Był bardzo surowy w ich ocenie:


W RZECZYWISTOŚCI POWYŻSZY KOMENTARZ DOTYCZYŁ KANDYDOWANIA PIOTRA ROMANA W WYBORACH ROKU 2018. WYKORZYSTALIŚMY JĄ TUTAJ ABY UATRAKCYJNIĆ NASZ ŻART NA PRIMA APRILIS

Roman, po przeglądzie swoich kadr miał dojść do wniosku, że jeśli ma wygrać któryś z jego ludzi, to lepiej, żeby od razu wygrał Małkowski. Zwłaszcza że na środowej, przerwanej sesji Rady Miasta, okazało się, że jego radni bez niego są jak dzieci we mgle. 

Decyzja prezydenta jest o tyle zaskakująca, że w wyborach 2014 roku Małkowski był jego najpoważniejszym kontrkandydatem. Roman wygrał w pierwszej turze zdobywając 6718 głosów. Małkowski miał ich 3932. Od 2002 roku nikt walczący z Piotrem Romanem w wyborach nie zdobył takiego poparcia.

Oto komentarz Macieja Małkowskiego:

Małkowski ma 41 lat, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego a w latach 2007 – 2010 był zastępcą prezydenta Bolesławca. Obecnie pracuje w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa. Jest radnym Rady Powiatu a do niedawna był wiceprezesem stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka. Podobno rezygnacja z tej funkcji była jednym z warunków uzyskania poparcia Piotra Romana.

O komentarz poprosiliśmy także szefa powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego, Mariana Haniszewskiego:DZIĘKUJEMY MARIANOWI HANISZEWSZKIEMU I MACIEJOWI MAŁKOWSKIEMU ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W NASZEJ ZABAWIE Z OKAZJI 1 KWIETNIA.

Roman namaści Małkowskiego

~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 22:40
~~3 d napisał(a): Żarty żartami, ale... Dwu - kadencyjność Już chyba wszystko ustalone. Roman wylatuje ze swego stołka i wlatuje na starostę (wcześniej chciał zrobić miasto na prawach powiatowych, czyli bez 'powiatu". Sytuacja groźna więc wspiera miejską kasą powiat, żeby zostać wybranym na starostę), a za niego Przybylski zostanie prezydentem i chłopaki będą się cieszyć. Koledzy z forum też, bo będą wiedzieli jak łapki nadal podnosić. I tak wszystko będzie nadal w rękach politologa z ratusza.
Prima aprilis :P

Było by to najlepszym rozwiązaniem dla Miasta i Powiatu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gogol niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 0:17
Bylby "najlepsze rozwiązanie", bo dalej byś zasysał razem z nimi z koryta. Niestety to juz koniec. Został ci rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edek niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 6:54
Jesli zalezy mu na jego ludziach, kiedy sam ucieknie do parlamentu, to faktycznie lepiej trzymac zgode z Malkowskim. Watpie jednak czy go na to stac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 13:38
~~Gogol napisał(a): Bylby "najlepsze rozwiązanie", bo dalej byś zasysał razem z nimi z koryta. Niestety to juz koniec. Został ci rok.

Zasysać to ty możesz z mojego ...a. :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 14:27
~~ napisał(a):
~~Gogol napisał(a): Bylby "najlepsze rozwiązanie", bo dalej byś zasysał razem z nimi z koryta. Niestety to juz koniec. Został ci rok.

Zasysać to ty możesz z mojego ...a. :P


Trzeba najpierw coś tam mieć. Chociaż jęzor od lizania widać masz długi. Podpisz się to premia będzie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza