Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w GXO
REKLAMA Zapraszamy
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Gratuluje Poczułaś Się Dorośle Kiedy Załatwiłaś Ofierze Pobicie Przez Policje
od pokrzywdzona dla solenizantka
Gratuluje "dorosłej" Ze Szczytnicy Ktora Pod świetlicą Krzyczala Brawo Policja Kiedy Pokrzywdzoną Wlasnie Przez Nią Szarpała Policja M
od pokrzywdzonej dla dorosła
☆ Dzwonek Do Drzwi Czy To Ty...? Przecież To Niemożliwe A Ja Ciągle W To Wierzę.. ( M*m )
od Mnie dla Ciebie
Miłego Dnia....
od kobieta dla dla Innych
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
27 czerwca 2018r. godz. 19:21, odsłon: 16406, Bolec.info

Załucki: Każdy może osiągnąć sukces

Zawsze staram się robić takie rzeczy których nikt nie chce robić a chcą za nie płacić.
Łukasz Załucki, prezes Ensila
Łukasz Załucki, prezes Ensila (fot. Wojtek Szoka)

Gościem Kazimierza Marczewskiego był Łukasz Załucki, właściciel i prezes spółek Ensila Group, Ready Bathroom, Artoft Ready Barhroom.

W ciągu dwunastu lat działalności na wielu rynkach europejskich w branży budowlanej jego spółki rozwijały się bardzo dynamicznie. Obecnie zatrudniają blisko 300 pracowników w tym około 20% obcokrajowców i osiągają obroty około 100 milionów złotych rocznie

W ostatnim roku działająca w Legnicy Ready Bathroom wykupiła 90% udziałów spółki Arfort Ready Bathroom, która jest znaczącym dostawcą łazienek modułowych na rynku duńskim. Jak mówił Łukasz Załucki jedna piąta zatrudnionych w jego spółkach to Duńczycy, Rumuni i Ukraińcy.

Prezes Łukasz Załucki to także kolekcjoner starych mercedesów i miłośnik folklorystycznych zespołów. Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować.

Obecnie grupa Ready w Godzieszowie realizuje dużą inwestycję - budowę autoportu przy autostradzie A4.

Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnego wywiadu.

Załucki: Każdy może osiągnąć sukces

~~Niebieskofioletowy Tamaryszek 26 lipca 2018r. o 14:36
Gratuluję Łukaszowi tego gdzie się teraz znalazł. wytykacie błędy? błędów nie popełnia ten kto nic nie robi. Łukasz świetnie sobie radzi. Wytykacie przeszłość? no tak.......bo przecież tam przed monitorami siędzą dobrzy, prawi ludzie. Ci co nie piją w stałych odsępach czasowy a może i częście. ci co nie szukają okazji by otworzyć piwko czy walnąć kielona. Ci nie palący trawy, nie kradnący, nie przeklinający.......no boże dzieci.
ŁUKASZ GRATULUJĘ. IDZ NADAL SWOJĄ DROGĄ. MIAŁEŚ CIĘŻKIE ŻYCIE ALE PODNIOSŁEŚ SIĘ. MASZ CUDOWNĄ RODZINĘ I PEWNIE NIE ŁATWY JEST KAŻDY DZIEŃ. ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA, WSPARCIA W BLISKICH I WYTRWAŁOŚCI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowa Wierzba 22 sierpnia 2018r. o 22:32
Brawo, gratuluję.Jednak można :) Cieszy każda polska firma,lepiej jest pracować w takiej niż np w niemieckiej.Przemysł to podstawa dobrobytu Państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Kopytnik 15 grudnia 2018r. o 21:07
Brawo za wsparcie dla Adasia https://www.siepomaga.pl/serce-adama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA