Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Promedica zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
17 kwietnia 2019r. godz. 19:15, odsłon: 12008, Kazimierz Marczewski

Segregacja śmieci po bolesławiecku

Po co segregować śmieci jak śmieciarka miesza je ponownie? - pyta pani Marta z Bolesławca.
Bezsens segregacji odpadów
Bezsens segregacji odpadów (fot. Bolecnautka)

Ciekawy film otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Widać w nim, że śmieciarka ponownie miesza wcześniej posegregowane przez mieszkańców śmieci. Rozmawialiśmy w tej sprawie z prezesem Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu, Władysławem Bakalarzem, który poinformował nas, że kierowca śmieciarki został ukarany za niewłaściwy odbiór śmieci i że MZGK sp. z.o.o rozpoczął wzmożone kontrole swoich pracowników odnośnie zaistniałej sytuacji. 

Autorka filmu twierdzi, że widziała takie sytuacje co najmniej kilkanaście razy. Ile było takich przypadków i braku odpowiedzialności pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu nie wiadomo.

Prosimy o zgłaszanie podobnych przypadków do Redakcji Bolec.Info - pomożemy tym samym władzom szybko rozwiązać problem właściwej segregacji śmieci.

A swoją drogą na głupotę ludzką nie ma rady. W załączeniu film pokazujący tę "niezwykłą" segregację:

Segregacja śmieci po bolesławiecku

~~Jasnoszara Jukka 18 kwietnia 2019r. o 20:51
ludzie jak to ludzie jedni dbają o to a inni mają to w D... jak w każdym przypadku .jedni sortują inni nie ,a po drugie nikt nie wie kto odbiera nasze odpady i co z nimi robi .do puki nie zaliczą w padki jak ten filmik.reka reke myje.syf wszedzie na dużą skale w miastach wsiach,lasach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
Weterynarz Bolesławiec
MORENA Zaprasza