ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4463, 23 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony17 stycznia 2020r. godz. 09:04, odsłon: 1890, Zlecony tekst
To oni rządzą muzyką disco polo?!
ŁOBUZY! Anielski koncert! sobota 18/01, Klub Imperium Bolesławiec.
Bolesławiec - Informacje: To oni rządzą muzyką disco polo?! Łobuzy wyystąpią w Bolesławcu (fot. Klub Imperium)

To oni rządzą muzyką disco polo?! Łobuzy najlepszym zespołem 2019 roku?!
Tych Panów nie trzeba przedstawiać nikomu. A za co ich najbardziej kochamy? Za złote łańcuchy, najładniejsze dziewczyny i najlepsze stylówy. Już w sobotę 18 stycznia na Wasze specjalne życzenie po raz drugi na naszej scenie pojawi się jedyny i niepowtarzalny zespół ŁOBUZY!

Podczas koncertu usłyszycie utwory: „Dla ciebie kupię se spodnie”, „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej”, „Urok” i oczywiście będzie też „Zbuntowany Anioł”, czyli najbardziej hitowy przebój minionego roku! Ich "Zbuntowany Anioł", który jest jednym z chętniej nagrywanych utworów na znanym Instastories! Panowie udowodnili poprzednimi teledyskami do piosenek "Oczy jak pińć złoty" , czy też "Łobuz kocha najbardziej" że znają się na rzeczy. Jednakże najnowsza propozycja przeszła najśmielsze oczekiwania fanów i chyba samych artystów. Jedna z największych polskich sieci rozgłośni radiowych jaką jest Radio Eska, zaczęła grać ich piosenkę "Zbuntowany Anioł". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta rozgłośnia raczej stroni od muzyki disco. Członkowie zespołu Łobuzy- Boogie, Fifon i Jabba Drummer - pokazali, że dla chcącego nie ma nic trudnego i wszystko jest możliwe. Nie bez powodu panowie szczycą się na swoim Instastories wrzucanymi nagraniami innych użytkowników, którzy śmiało nagrywają do wglądu publicznego przez osoby trzecie, radosne filmy do piosenki disco, a dokładnie do ich Zbuntowanego Anioła. Podobnie jest z popularną wśród młodzieży aplikacją Tik Tok, której poprzedniczką była Musical.ly. Tam również możecie śledzić wyczyny użytkowników i ich pokazy taneczne do tego utworu. Był Łobuz, który kochał najbardziej, dziewczyna cud, co miała oczy, jak pińć złoty. Teraz na topie jest "Zbuntowany Anioł" Czym w następnej odsłonie zaskoczą nas Łobuzy?
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/997676693917662/

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu