Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
25 lutego 2020r. godz. 14:08, odsłon: 9647, Bolec.info

Jest dobry czas dla przedsiębiorców

- Spotkania i zebrania przedsiębiorców przeniosły się do sieci i odbywają się online - Łukasz Załucki
Łukasz Załucki, prezes Ready Bathroom oraz Ready Construct
Łukasz Załucki, prezes Ready Bathroom oraz Ready Construct (fot. Wojtek Szoka)

Łukasz Załucki prezes zarządu firmy Ready Bathroom & Ready Construckt był gościem Kazimierza Marczewskiego w redakcji Bolec.Info. Rozmawiano o różnych sprawach, O domach modułowych. O rozwoju firmy. O hotelu modułowym budowanym w Nowym Yorku. O biznesie i rozwoju firmy. O zlikwidowaniu Bolesławieckiego Towarzystwa Gospodarczego.

- Przemysł budowlany przeżywa boom gospodarczy, ceny mieszkań  rosną, budujemy coraz więcej - mówi Łukasz Załucki. - W naszej firmie cały czas inwestujemy.. Powołaliśmy zespół badawczy. Ze wszystkimi samorządami dobrze mi się współpracuje. Reforma  sądownictwa w Polsce budzi niepokój u zagranicznych inwestorów - dodaje.

Łukasz Załucki mówił o swoim hobby i o mercedesach. - Komandorem jest się dwa razy - mówi nasz rozmówca. - Pierwszy i ostatni raz. W życiu trzeba dążyć do równowagi między zdrowiem, rodziną, finansami i pasją - dodaje.. Zapraszamy do obejrzenia tego interesującego wywiadu.

Jest dobry czas dla przedsiębiorców

~~Nadżółkły Wrzos niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 14:38
Kiedy w końcu w budżetówce i w szkołach będą redukcje płacowe,kto na was wyrobi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Przypołudnik niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 22:35
~~Nadżółkły Wrzos napisał(a): Kiedy w końcu w budżetówce i w szkołach będą redukcje płacowe,kto na was wyrobi?


Te pieniądze się nam należą jak psu zupa ty tępy bucu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).