ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4771, 26 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Plus zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony31 lipca 2020r. godz. 10:25, odsłon: 788, Katarzyna Rzepka GOKiS
Wakacyjne spotkanie z GOKiS-em
Im nas więcej, tym zabawa jest jeszcze lepsza.
Bolesławiec - Informacje: Wakacyjne spotkanie z GOKiS-em Spotkanie z GOKiSem (fot. Katarzyna Rzepka)

Trwają wakacyjne spotkania z GOKiS-em

Wakacje w pełni, słońca nie brakuje – nic tylko korzystać z uroków lata, choć trzeba przyznać, że nie jest to w tym roku takie proste. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie wyruszył z letnimi odwiedzinami do młodszych mieszkańców naszej gminy.

Jak do tej pory pogoda dopisywała, chęci były, więc i uśmiechu nie brakowało. Niekwestionowanym zwycięzcą wspólnych zabaw okazała się stara, zapomniana guma do skakania. Nie zabrakło też „pająka” – gry zręcznościowej, która uczy wspólnego działania i funkcjonowania w zespole. Prym wiodły również bitwy na balony napełnione wodą. W całej zabawie chodzi o to, by balonik z wodą się nie rozbił – jednak największa frajda była wtedy, gdy tak właśnie się stało.

Ale to nie wszystko. Nie można było przejść obojętnie obok cudacznych, asfaltowych malowideł. Z narysowanych przez uczestników światów powstawała barwna opowieść, która niejednokrotnie zaskakiwała nawet samych twórców. Niezawodnymi okazywały się również zabawy drużynowe, chusta animacyjna i wiele, wiele innych.

Gminny Ośrodek Kultury i sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zamierza kontynuować wakacyjne odwiedziny przez cały sierpień. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w zajęciach. Pamiętajmy, że im nas więcej, tym zabawa jest jeszcze lepsza.

Daty kolejnych wakacyjnych spotkań:

· 03.08 – Chościszowice
· 04.08 – Stara Oleszna
· 05.08 – Mierzwin
· 06.08 – Lipiany
· 10.08 – Dobra
· 11.08 – Łąka
· 12.08 – Kraszowice
· 13.08 – Golnice

Serdecznie zapraszamy

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoMORENA
Inne informacje z regionu
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!