ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4705, 21 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

4 sierpnia 2020r. godz. 10:52, odsłon: 3949, KPP Bolesławiec/ Bolec.Info
Poszukiwany, poszukiwana
Wszystkie akcje zatrzymania i poszukiwawcze prowadzone przez policję zakończone sukcesem.
Bolesławiec - Informacje: Poszukiwany, poszukiwana Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości (fot. KPP Bolesławiec)

W ostatnich dniach lipca na terenie powiatu bolesławieckiego zatrzymanych zostało pięć osób, które mają do odbycia karę w więzieniu.
Dwóch z pięciu poszukiwanych mężczyzn zatrzymali policjanci ruchu drogowego. 22-latek z Jarocina oraz 26-latek z województwa kujawsko-pomorskiego trafili od razu za kratki. Mundurowi zatrzymali również poszukiwanego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, 45-letniego mężczyznę, który w związku przestępstwami związanymi z dokumentami ma do odbycia karę 6 miesięcy. Do zakładu karnego trafili też dwaj mieszkańcy Bolesławca w wieku 48 i 57 lat, którzy zostali ukarani za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Ostatni weekend pełen był zaginięć. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu od piątkowego popołudnia do niedzieli otrzymali aż trzy zgłoszenia dotyczące zginięcia osób. Tutaj też wszystkie działania zakończyły się pozytywnie.

Pierwsza informacja pojawiła się po godz. 15.00 w piątek. 64-letnia mieszkanka gminy Osiecznica zadzwoniła, że o 10.00 rano weszła do lasu i się zgubiła. Mundurowi odnaleźli kobietę w lesie na terenie nadleśnictwa Łozy. 64-latka nie potrzebowała pomocy medycznej, została odwieziona do miejsca zamieszkania.

Kolejna akcja poszukiwawcza ruszyła w niedzielę po południu, kiedy córka poinformowała o zaginięciu matki. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że życie kobiety może być zagrożone. Po około dwóch godzinach patrol ruchu drogowego znalazł poszukiwaną, która przemieszczała się swoim pojazdem. Po konsultacji medycznej kobieta została przekazana rodzinie.

Trzecie zgłoszenie zaginięcia osoby dotyczyło 48-letniej mieszkanki powiatu bolesławieckiego, która po ataku padaczki zniknęła z miejsca,
gdzie była widziana po raz ostatni. W niedzielę po godz. 21.00  mąż zaginionej, widząc kłopoty zdrowotne żony i uraz głowy powstały w ich wyniku, udał się po pomoc. Kiedy wrócił, kobiety nie było. Kilkanaście minut później w pobliżu stacji paliw mundurowi zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Poszukiwana nie była w stanie powiedzieć co się stało i wytłumaczyć, jak znalazła się na stacji paliw. Policjanci opatrzyli ranę głowy znalezionej i przekazali ratownikom medycznym.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Czarniawy Ambrowiec   4 sierpnia 2020r. o 11:46

~Czarniawy Ambrowiec

Postów:

Ilu policjantów przestepcow zatrzymano? What boleslawcu zadnego wilk wilka nie zje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Srebrzystoczarny Krwawnik   5 sierpnia 2020r. o 1:48

~Srebrzystoczarny Krwawnik

Postów:

I tylko ta policja i policja i kajdanki i areszty i prowadzenie w kajdankach,żebyś w kółko to oglądał i oswajał sie z tym że w każdej chwili po ciebie przyjdą.Masz sie bać i kropka.Codziennie leci kryminalna siódemka i codziennie są nowe zatrzymania,z kąd oni biorą tych gangusów codziennie po kilkanaście nowych osób,całe grupy przestępcze,śmieszne to jest.Ale oddziaływanie na psychike ludzką jest i o to chodzi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Turkusowa Szydlica   6 sierpnia 2020r. o 6:47

~~Turkusowa Szydlica

Postów:

Uwaga ,przestępca może być przebrany.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

WeterynarzMORENAProfiCztery kulturyDomoExprt
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.