Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
23 listopada 2020r. godz. 20:11, odsłon: 9659, Bolec.Info

Kontrole przed motoblokadą miasta

Zapowiadany zmotoryzowany protest zaczął się z opóźnieniem. Najpierw protestujących sprawdziła policja.
Zmotoryzowany Bolesławiecki Strajk Kobiety
Zmotoryzowany Bolesławiecki Strajk Kobiety (fot. Bolec.Info)

W poniedziałek odbył się kolejny protest przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej w sprawie aborcji. Około godziny 16 na parkingu przed marketem Tesco zjechało kilkadziesiąt samochodów.

Policja (w tym także posiłki m.in. z Lwówka Śląskiego) skontrolowały praktyczne wszystkie pojazdy. Czasami wyglądało to dość komediowo - do auta, które wjeżdżało na parking, jeszcze zanim kierowca zgasił silnik, podbiegali policjanci, którzy prosili o pokazanie dokumentów.

Wszystko jednak odbywało się w kulturalnej atmosferze, bez nerwów i zachowaniem profesjonalizmu. W jednym z pojazdów policja nakazała wymienić spaloną żarówkę. Mandatów nie było.

Po kontrolach, kwadrans po 16, protestujący ruszyli na ulice Bolesławca. Jeździli po mieście przez prawie dwie godziny. Policja zabezpieczała trasę przejazdu, i skrzyżowania.

Kontrole przed motoblokadą miasta

~Rdzawobrązowa Pernecja niezalogowany
26 listopada 2020r. o 21:40
Każdy kto ma samochód i jest jego właścicielem robi z nim co chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego