11 raz bolesławianki i bolesławianie będą spacerować ulicami miasta. Start o 16 przy Willowej pod Biedronką.
Protest na ulicach Bolesławca (fot. Bernard Łętowski / Bolec.Info)
28 listopada, w 102 rocznicę wywalczenia praw wyborczych przez Polki, bolesławianie kolejny raz wyjdą na ulice, aby protestować przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego i polityce PiS. Będzie to już 11 marsz w Bolesławcu.
Relację LIVE zobaczycie oczywiście na portalu Bolec.Info - początek o godzinie 16:00.
Wybieracie się na protest?
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!
Kochane i kochające kobiety wolą spacerować ze swoimi dziećmi i mężami, spędzić z nimi wolną sobotę... a nie w polit. lewackich, wulgarnych marszach.
Ps. znowu będziecie szły za Sasem?
Prawdziwe kobiety są kochane i kochają dzieci.Te co chodzą po ulicach i walczą o to by zabijać swoje dzieci niech się nie nazywaja kobietami to jakieś diablice .