ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4824, 18 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony10 stycznia 2021r. godz. 10:09, odsłon: 688, Powiat Bolesławiecki
Bezpłatna pomoc prawna
Po umówieniu dnia i godziny osoba uprawniona otrzyma numer telefonu do dyżurującego prawnika.
Bolesławiec - Informacje: Bezpłatna pomoc prawna Pomoc prawna (fot. Powiat Bolesławiecki)

W związku z trwającymi obostrzeniami sanitarnymi związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenia się koronawirusa, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu, informujemy i przypominamy, że punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego w Bolesławcu, Nowogrodźcu, Osiecznicy i Warcie Bolesławieckiej pozostają zamknięte, a ww. usługi do odwołania są świadczone  zdalnie w formie porad telefonicznych.

Można się na nie zapisać pod numerem telefonu 75 612 17 19 czynnym w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Po umówieniu dnia i godziny osoba uprawniona otrzyma numer telefonu do dyżurującego prawnika i będzie mogła do niego zadzwonić.

Można się także umówić drogą mailową pisząc na adres: k.grzelczyk@powiatboleslawiecki.pl lub a.guzik@powiatboleslawiecki.pl .

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENADomoExprtWeterynarzNoclegi Klekusiowo
Inne informacje z regionu