ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4907, 8 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Aktualizacja3 marca 2021r. godz. 11:47, odsłon: 2815, Bolec.Info
Kostką brukową wybił szybę w sądzie
Policja zatrzymała młodego mężczyznę, który zaatakował budynek sądu.
Bolesławiec - Informacje: Kostką brukową wybił szybę w sądzie Zatrzymany, który wybił szyby w sądzie (fot. KPP Bolesławiec)

Zdarzenie miało miejsce 2 marca po południu. Podejrzany wybił szyby w budynku sądu. Policyjny patrol zatrzymał mężczyznę na jednej z ulic miasta. 35-letni mieszkaniec Bolesławca był nietrzeźwy. W chwili zatrzymania miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Otrzymał zarzut uszkodzenia mienia, wybicie trzech szyb przy użyciu kostki granitowej. Straty zostały wycenione na 1200 złotych. Jak podaje Policja: ,,Podejrzany rzucał bez powodu".

Mężczyzna bezpośrednio po wykonanych czynnościach trafił do zakładu karnego. To recydywista i grozi mu kara 7,5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zachowanie oceniono jako wybryk chuligański, co oznacza, że kara nie może być niższa niż 6 miesięcy. Najbliższy rok spędzi w więzieniu, bo ma do odbycia karę za wymuszenia rozbójnicze.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi Klekusiowo
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie
Inne informacje z regionu