Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Nie Bój Się Pedro Ja Takiego Buraka Nie Chciała Bym Nawet Za Podnóżek W Wychodku.
od Dy dla Pedro
Zostaw Ją W Spokoju! Ona Jest Moja....
od Pedro dla R
Swoją Wartość Znam I Wiem Czego Chcę Lecz Nie Znoszę Fałszu I Podszywających Się Ludzi Pod Kogoś Innego . W Tym Wypadku Zapachniał
od R dla Dy
Tak Myślałam że Nie Wart Jesteś Nawet Rozmowy.
od Dy dla R
BolecFORUM Nowy temat
7 maja 2021r. godz. 17:11, odsłon: 1178, KPP Bolesławiec/Bolec.info

Uciekał przed policją

Aresztowany na trzy miesiące, był pod wpływem narkotyków.
Zatrzymanie 22-latka po pościgu
Zatrzymanie 22-latka po pościgu (fot. KPP Bolesławiec/Bolec.info)

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu  po działaniach pościgowych, rozpoczętych na terenie miasta a zakończonych na terenie wiejskim, zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego miał już na swoim koncie niezatrzymanie się do kontroli policyjnej i ucieczkę przed mundurowymi.

Mężczyzna prowadził samochody mając sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz cofnięte uprawnienia. 22-latek podczas jednej z ucieczek przed funkcjonariuszami kierował pojazdem będąc pod wpływem środków psychotropowych.

W trakcie ucieczek przed mundurowymi kierowca swoim zachowaniem na drodze sprowadził niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym jadąc z dużą prędkością, przejeżdżając skrzyżowania na czerwonym świetle, zmuszając innych uczestników do nagłego zatrzymania lub zmiany kierunku jazdy oraz zajeżdżając drogę ścigającym go radiowozom policyjnym.

Po zatrzymaniu przy 22-latku funkcjonariusze znaleźli środki psychotropowe w postaci metamfetaminy.

Na wniosek bolesławieckiej prokuratury sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pobawienia wolności

Uciekał przed policją

~Brunatnofioletowy Kosaciec 7 maja 2021r. o 19:09
ćpun i frajer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA