Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kubów: szansy dla KGHM szukam w Bolesławcu
~fakty nie mity niezalogowany
18 października 2015r. o 13:09
Kłamca? Bo mówi prawdę? To są tylko fakty, ale widać niektórych strasznie to boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 16:02
Panie Szeląg zastanawiałem się czy to coś pomorze czy powinienem to pisać , ale napiszę . U mojej Śp. Mamy wykryto nowotwór złośliwy, po badaniach we Wrocławiu uznano że jest nieoperacyjny .Żyła jeszcze sześć miesięcy , ja przez ten czas nie pracowałem i z siostrą robiliśmy wszystko aby Mamie nic nie brakło .Wydałem wszystkie oszczędności , zaniedbałem plantację , stało się to co mi Pan teraz życzy . Wtedy nawet do diabła a nie tylko posła czy senatora poszedłbym po pomoc . Obecnie Jestem po czterdziestu latach pracy na niezłej emeryturze i dalej uprawiam truskawki .Napisałem to aby pokazać innym - nie znasz nie oceniaj ,dyskutuj nie obrażaj .Panu Panie Szeląg nie życzę aby to Pana spotkało .Dużo zdrowia życzę i żadnych nieszczęść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 16:03
Panie Szeląg zastanawiałem się czy to coś pomorze czy powinienem to pisać , ale napiszę . U mojej Śp. Mamy wykryto nowotwór złośliwy, po badaniach we Wrocławiu uznano że jest nieoperacyjny .Żyła jeszcze sześć miesięcy , ja przez ten czas nie pracowałem i z siostrą robiliśmy wszystko aby Mamie nic nie brakło .Wydałem wszystkie oszczędności , zaniedbałem plantację , stało się to co mi Pan teraz życzy . Wtedy nawet do diabła a nie tylko posła czy senatora poszedłbym po pomoc . Obecnie Jestem po czterdziestu latach pracy na niezłej emeryturze i dalej uprawiam truskawki .Napisałem to aby pokazać innym - nie znasz nie oceniaj ,dyskutuj nie obrażaj .Panu Panie Szeląg nie życzę aby to Pana spotkało .Dużo zdrowia życzę i żadnych nieszczęść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pixel niezalogowany
18 października 2015r. o 16:30
Znam osobiście Pana Krzysztofa Kubów i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest porządną i oodaną osobą dla naszego regionu. Na pewno mam mój głos w najbliższych wyborach do Sejmu RP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
18 października 2015r. o 16:33
Pan Szeląg to teraz poleciał z tematem zamiast czytać taki cenny wywiad z Panem Krzysztofem Kubów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~tysiek ~~ niezalogowany
18 października 2015r. o 16:35
Krzysiuu jesteśmy z Tobą. Mądre słowa !! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~górnik niezalogowany
18 października 2015r. o 16:37
Jestem już starym górnikiem i zgadzam się z tą wypowedzią Kubowa. Czas i szansa dla Bolesławca ogromna !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Bc niezalogowany
18 października 2015r. o 16:41
Krzsztof Kubów ma mój głos :P :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.