Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kubów: szansy dla KGHM szukam w Bolesławcu
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 16:42
Nikt tu nie będzie wydobywać miedzi. Zapomnijcie o tych obiecankach. PIS NA NIE!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~STUDENT niezalogowany
18 października 2015r. o 16:47
Miejmy nadzieję, że KGHM wreszcie wrócą do powiatu bolesławieckiego. Jestem mgr inż. po politechnice na wydziale górniczym i czekam ciągle na etat w kopalni. Pan Kubów często przyjeżdżając na mój wydział często słuchał naszych pytań i zawsze starał się pomóc. Liczę na Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
18 października 2015r. o 16:49
A PO jeszcze lepsze ( Poszukać Opcji ) zapomnijcie obiecanki cacanki takie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DBL niezalogowany
18 października 2015r. o 16:54
Dziady z tych POwców jak można było wprwadzić podatek od kopalin w takim rozkwicie miedzi :/ Ja PIS na TAK, a szczególnie Kubów ! ! !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
18 października 2015r. o 17:09
~STUDENT napisał(a): Miejmy nadzieję, że KGHM wreszcie wrócą do powiatu bolesławieckiego. Jestem mgr inż. po politechnice na wydziale górniczym i czekam ciągle na etat w kopalni. Pan Kubów często przyjeżdżając na mój wydział często słuchał naszych pytań i zawsze starał się pomóc. Liczę na Pana.


Nadzieja, podstawa aby trwać....., ale "czekam ciągle na etat w kopalni" może być zgubne. Młody mgr inżynierze, zapewne zacny ten p.Kubów (nie znana mnie persona) i z szczerością wsłuchiwał się w pytania, ale co On może? Liczy się strategia firmy i ona wygląda tak....."Gość specjalny debaty na temat roli surowców w rozwoju regionu Herbert Wirth, prezes KGHM Polska Miedź SA, stwierdził, że coraz większego znaczenia nabierają zasoby wody pitnej, bo dramatycznie się kurczą. Stąd zaangażowanie KGHM w zakup części dolnośląskich uzdrowisk, choć uważa, że powinna to być domena gmin. Ale nie tylko o zdroje chodzi...
– Nie chcemy wydobywać miedzi koło Bolesławca, bo znajduje się tam jeden z największych polskich zbiorników wód głębinowych – powiedział Wirth." Także szukaj pracy w kombinacie lub tak modne "przekwalifikowanie się". Jak to górnicy pozdrawiają, Sczęść Boże!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kAROLINA niezalogowany
18 października 2015r. o 19:42
GŁOSUJE NA PIS.PO partia oszustów z Tuskiem okłamała mnie.Do tego mam pracować do 67 roku życia na nierobów. ;) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
18 października 2015r. o 20:17
Wolę PiS niż ->


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~po niezalogowany
18 października 2015r. o 21:58
~kAROLINA napisał(a): GŁOSUJE NA PIS.PO partia oszustów z Tuskiem okłamała mnie.Do tego mam pracować do 67 roku życia na nierobów. ;) :]
Jako lokalny patriota, mieszkaniec Bolesławca mam tylko jednego kandydata, którym jest Pan Wiesław Ogrodnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego