Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Arkadiusz Krzemiński rozmawia z bolesławianami
~Anonim niezalogowany
23 października 2015r. o 10:43
"Ostatnie cztery tygodnie rozmawiałem z ludźmi, wymieniałem z nimi myśli i spostrzeżeń. Przyjmowałem celne uwagi moich rozmówców. Rozmowy, twarzą w twarz i mnóstwo emocji, były dla mnie wielką lekcją życia! Bardzo wiele się w tych tygodniach nauczyłem. Naprawdę. "

Cztery tygodnie rozmawiał z wyborcami i wiele się nauczył.
Takich omnibusów nam trzeba.
Lemingradzie , głosujmy na niego. Załatwi nam wszystko w Warszawie co chcemy.
Zwykły plebs uczy się całe życie i nic nie potrafi, dlatego takim kandydatom trzeba dać szansę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 października 2015r. o 11:04
Młody wilczek w polityce ;) Od szczenięcych lat prze na Wiejską :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
23 października 2015r. o 11:28
Przez rok miał ZERO interpelacji! Może dlatego ich nie ma bo bardzo chciał na posła? Po co zatem kandydował na radnego? Jakie ma osiągnięcia jako radny, jako działacz społeczny? Jak pomaga ludziom? Czy sama plakietka PO wystarczy do robienia kariery? Chyba tak, starosta z nadania coś o tym wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LEWEL niezalogowany
23 października 2015r. o 11:40
-" Od 2009 roku pracuję przy sprawach prawnych, walczę o moich klientów w urzędach i przed sądem, pomogłem tak tysiącom konkretnych ludzi."-sześć lat tj.2190 dni odliczyć święta i inne to kiedy człowieku miałeś czas żeby pomóc tysiącom ludzi ????

- a jakoś jako radnego nie miałem okazji słyszeć. z Bolesławca był już taki poseł,który nie zabierał głosu z mównicy poselskiej tylko dlatego,że temat który chciał poruszyć wygłosił jego przedmówca.Sam o tym kiedyś powiedział na spotkaniu z mieszkańcami Bolesławca.
-Wiem fajnie by było żeby mieć posła z Bolesławca ale tak się składa,że szkoda w/g mnie głosu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
23 października 2015r. o 12:12
Dla Bolesławian wyłącznie Wiesław Ogrodnik.
Inni nie mają najmniejszych nawet szans - zwłaszcza zbieracze śmieci i odpadów ;)

[img=1445595155_dlge0nh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
23 października 2015r. o 13:40
Mam kredyty w złotówkach.Frankowscy patrzyli na mnie jak na idiotę,a teraz Taki Krzemiński za moje pieniądze chce im pomagać.U nas na takich jak on mówi się,że szuka głupszych od siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawski niezalogowany
23 października 2015r. o 19:19
Panie Krzemiński, nie ustosunkował się Pan do mojego pytania pod tym samym tytułem na konkurencyjnym portalu:

Jak może Pan bronić praw klientów przed sądami, jak nigdy Pan nie dostał się na żadną z aplikacji prawniczych?


Pozdrawiam i tym razem liczę na odpowiedź.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
23 października 2015r. o 19:26
Jak kandydował do R.M. to kolędował po domach i deklarował określoną opcje polityczną- jak wszedł to nagle zaczął podnosić łapki tak jak życzył sobie Pan Prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.