Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakie opony zimowe polecacie?

~Jasiu82 niezalogowany
20 listopada 2015r. o 21:51
Tylko Conti Wintercontact TS 850 lub Michelin Alpin A4.

PS Mam do opchniecia poltorasezonowe opony Michelin Alpin A4 z felgami do BMW 16 Cali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bzdura niezalogowany
21 listopada 2015r. o 10:57
CNC napisał(a): większość świata jeździ na takich oponach i jest ok całe usa i większość kanady tylko my zacofani europejczycy musimy mieć 2 pary a niemcy najlepiej 3 :D lobbyści dobrze to zaplanowali :) Dopisane 19.11.2015r. o godz. 16:00:kupować UNIWERSALNE !! !! !!


ten to bzdury pisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 16:56
super temat ,nie wypowiadam się ponieważ cały rok jeżdzę na łysych zimówkach i ciągle jestem pijany więc nie widzę żadnej różnicy,ale mogę polecić opony szosowo terenowa A/T :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sekretarka klucz-nicka niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:07
jak będziesz jechał w zimie na letnich i wpadniesz do rowu to powiesz że to wina opon,ale jak będziesz jechał w zimie na zimówkach i wpadniesz do rowu to powiesz że było ślisko ,albo że drogowcy nie odśnieżyli,jak byś nie zrobił to i tak będzie twoja wina. :P kup sobie dobre nowe opony chińskie letnie i jeżdzij cały rok i będzie pan zadowolony :P murowane :P a jak będziesz jeżdził po pijaku to będzie ci obojętne jakie masz opony :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 21:51
~sekretarka klucz-nicka napisał(a): jak będziesz jechał w zimie na letnich i wpadniesz do rowu to powiesz że to wina opon,ale jak będziesz jechał w zimie na zimówkach i wpadniesz do rowu to powiesz że było ślisko ,albo że drogowcy nie odśnieżyli,jak byś nie zrobił to i tak będzie twoja wina. :P kup sobie dobre nowe opony chińskie letnie i jeżdzij cały rok i będzie pan zadowolony :P murowane :P a jak będziesz jeżdził po pijaku to będzie ci obojętne jakie masz opony :P

Uważaj do kogo piszesz. On ma bardzo wysokie IQ. Całe 30 buhahahahaha....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 21:59
hemi napisał(a): Jako,że idzie faktyczne ryzyko opadu białego ,to dla mnie już znak aby zmienić w autach kapcie na zimowe.
Jakieś automatyczne zmienianie w związku z datą moim zdaniem średnio udany pomysł ,bo wielu znajomych jako date wymiany miało okres prze 1.11 ,a 1..11 sie okazał bardzo ciepły ;)

Jakie opony?
Jak nowe - to spokojnie tzw.budżetowe za 170-200zł/szt (o ile rozmiar popularny typu 14-15") wystarczą ;)
Bedą to jakies Barumki,Vredesteiny ,czy inne Debice,ale nowe io to chodzi.
Jak kogoś stać to spokojnie może oponę kupować ze szczytu wszelkich testów i w ogóle taką naj ;) hemi,znawco,VREDESTEINY,to klasa PREMIUM,a nie budżet.A że można je teraz kupić nawet poniżej 200 zl,to jakaś promocja,albo nie z tego roku.Akurat mam takie i bardzo chwalę.

Pamiętajmy o jednym (szczególnie osobu kupujące kapce używane, sam kupiłem na swoim forum zimówki 14' 2013r, na staluchu za 350zł kpl,czyli mam komplet na felgach za cene dwóch nowych opon więc czasem warto popytać ,podzwonić;) ) aby zimówka była skuteczna to musi troszke bieznika mieć,tzn.aby te lamelki mogły pracować więc te 4-5mm to minimum ,a nie jak w letnich ,ze nawet przy 2mm nawet dowód nie leci ,bo jeszcze tak można...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 21:59
hemi napisał(a): Jako,że idzie faktyczne ryzyko opadu białego ,to dla mnie już znak aby zmienić w autach kapcie na zimowe.
Jakieś automatyczne zmienianie w związku z datą moim zdaniem średnio udany pomysł ,bo wielu znajomych jako date wymiany miało okres prze 1.11 ,a 1..11 sie okazał bardzo ciepły ;)

Jakie opony?
Jak nowe - to spokojnie tzw.budżetowe za 170-200zł/szt (o ile rozmiar popularny typu 14-15") wystarczą ;)
Bedą to jakies Barumki,Vredesteiny ,czy inne Debice,ale nowe io to chodzi.
Jak kogoś stać to spokojnie może oponę kupować ze szczytu wszelkich testów i w ogóle taką naj ;) hemi,znawco,VREDESTEINY,to klasa PREMIUM,a nie budżet.A że można je teraz kupić nawet poniżej 200 zl,to jakaś promocja,albo nie z tego roku.Akurat mam takie i bardzo chwalę.

Pamiętajmy o jednym (szczególnie osobu kupujące kapce używane, sam kupiłem na swoim forum zimówki 14' 2013r, na staluchu za 350zł kpl,czyli mam komplet na felgach za cene dwóch nowych opon więc czasem warto popytać ,podzwonić;) ) aby zimówka była skuteczna to musi troszke bieznika mieć,tzn.aby te lamelki mogły pracować więc te 4-5mm to minimum ,a nie jak w letnich ,ze nawet przy 2mm nawet dowód nie leci ,bo jeszcze tak można...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 22:08
~ napisał(a):
hemi napisał(a): Jako,że idzie faktyczne ryzyko opadu białego ,to dla mnie już znak aby zmienić w autach kapcie na zimowe.
Jakieś automatyczne zmienianie w związku z datą moim zdaniem średnio udany pomysł ,bo wielu znajomych jako date wymiany miało okres prze 1.11 ,a 1..11 sie okazał bardzo ciepły ;)

Jakie opony?
Jak nowe - to spokojnie tzw.budżetowe za 170-200zł/szt (o ile rozmiar popularny typu 14-15") wystarczą ;)
Bedą to jakies Barumki,Vredesteiny ,czy inne Debice,ale nowe io to chodzi.
Jak kogoś stać to spokojnie może oponę kupować ze szczytu wszelkich testów i w ogóle taką naj ;) hemi,znawco,VREDESTEINY,to klasa PREMIUM,a nie budżet.A że można je teraz kupić nawet poniżej 200 zl,to jakaś promocja,albo nie z tego roku.Akurat mam takie i bardzo chwalę.

Pamiętajmy o jednym (szczególnie osobu kupujące kapce używane, sam kupiłem na swoim forum zimówki 14' 2013r, na staluchu za 350zł kpl,czyli mam komplet na felgach za cene dwóch nowych opon więc czasem warto popytać ,podzwonić;) ) aby zimówka była skuteczna to musi troszke bieznika mieć,tzn.aby te lamelki mogły pracować więc te 4-5mm to minimum ,a nie jak w letnich ,ze nawet przy 2mm nawet dowód nie leci ,bo jeszcze tak można...
Mój komentaż zakończyłem na :akurat mam takie i bardzo chwalę.Używanych nie kupuję.Ten portal tak ma,że albo post się nie ukaże,albo dolożona inna wypowiedż.Albo krótko po ukazaniu zniknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza