Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrób Szlachetną Paczkę
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:15
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): ta akcja jest przynajmniej uczciwa i prosta w przeciwieństwie do wośp.
ta akcja była by wspaniała gdyby pomagała co dziennie,a nie raz w roku,rok ma 365 dni więc co ci ludzię będą jedli przez 364 dni ?? :P


Boże jaki ty jesteś głupi. W każdym komentarzu dajesz tego wyraz.
ale zawsze mam konkretną rację,i dlatego takie trole jak ty piszą że jestem głupi,założe się że masz niższe IQ ode mnie ,niższe wykształcenie i nie masz prawa jazdy,i ty masz odwagę oceniać innych ?? to jednak prawda że z mądrym to lepiej zgubić ,niż a głupim znależć.a teraz jak jesteś trolu taki mądry to odp na powyższe moje pyt,a jak nie znasz odp to s-p-i-e-r-d-a-l-a-j na szczaw. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
21 listopada 2015r. o 17:21
Twoja nieludzka inteligencja każe ci sądzić, że Szlachetna Paczka polega na postawieniu komuś obiadu i kolacji?:):):)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:27
jegomosc napisał(a): Twoja nieludzka inteligencja każe ci sądzić, że Szlachetna Paczka polega na postawieniu komuś obiadu i kolacji?:):):)
nie Krzysiu, moja nieludzka inteligencja każe mi myśleć co ci ludzie będą jedli jak się fanty z paczki skończą to chyba nie jest nieludzkie pytanie?co pomożesz komuś wyjść z ubóstwa słowem i ciepłą herbatą cz może robote mu załatwisz?ale to ciągle tylko "ryba"im trzeba dać wędke,cz samotna paka to im da ?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:39
~klucz-nick napisał(a):
jegomosc napisał(a): Twoja nieludzka inteligencja każe ci sądzić, że Szlachetna Paczka polega na postawieniu komuś obiadu i kolacji?:):):)
nie Krzysiu, moja nieludzka inteligencja każe mi myśleć co ci ludzie będą jedli jak się fanty z paczki skończą to chyba nie jest nieludzkie pytanie?co pomożesz komuś wyjść z ubóstwa słowem i ciepłą herbatą cz może robote mu załatwisz?ale to ciągle tylko "ryba"im trzeba dać wędke,cz samotna paka to im da ?? :P
grunt to dużo szumu narobić pokazać się publicznie zdjęć narobić ,a póżniej powiedzieć że klucz-nick jest głupi,ok jestem głupi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:42
jegomosc napisał(a): Twoja nieludzka inteligencja każe ci sądzić, że Szlachetna Paczka polega na postawieniu komuś obiadu i kolacji?:):):)
a kto to jest Andzelika?nooo nie musisz odpowiadać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 listopada 2015r. o 17:45
a mnie też ciekawi co robią w pozostałe dni roku :)


Dopisane 21.11.2015r. o godz. 17:45:

a może dać wam namiar na rodzinę potrzebujące pomocy ?...nie od swieta ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:46
falco napisał(a): a mnie też ciekawi co robią w pozostałe dni roku :)
z głodu zdychają w ciszy, w szaro burych chatkach i czekają 364 dni na następną paczkę od bogaczy. :P Qrwa jego mać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 listopada 2015r. o 17:58
masz rację bo ,,czarnoksiężnik z ozz,, jakby zamilkl :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.