Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czujka czadu - pomieszczenia ogrzewane czadem

14187
#aswel nieaktywny
26 listopada 2015r. o 7:08
Pomieszczenie w którym przebywamy i pracujemy na co dzień ogrzewane jest czadem.
Z czadem wiadomo jak jest - gaz bezwonny i chciałbym się przed tym broni. Niby wentylacja jest sprawna, ale te wszystkie zatrucia o których słyszy się w kraju, ale też podobno się działy mimo tego, że instalacja była sprawna. Czujek jest tyle zarówno w sieci czy na rynku. Różnią się one czymś od siebie? Nie zalezy mi na bajerach. Chce jedynie aby działały tak jak powinny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
26 listopada 2015r. o 7:29
Ogrzewane czadem? :|

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
26 listopada 2015r. o 7:47
aswel napisał(a): Pomieszczenie w którym przebywamy i pracujemy na co dzień ogrzewane jest czadem.
Z czadem wiadomo jak jest - gaz bezwonny i chciałbym się przed tym broni. Niby wentylacja jest sprawna, ale te wszystkie zatrucia o których słyszy się w kraju, ale też podobno się działy mimo tego, że instalacja była sprawna. Czujek jest tyle zarówno w sieci czy na rynku. Różnią się one czymś od siebie? Nie zalezy mi na bajerach. Chce jedynie aby działały tak jak powinny...


A ja myślałem, że mam wodę w kaloryferze...

Normalnie od czytania tych bzdur oczy mi pękły... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
26 listopada 2015r. o 9:02
Chyba pisząc to gościu był już pod działaniem CZADU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 9:20
Ogrzewanie czadem? Czy Ty mieszkasz w komorze gazowej? Skoro czad służy Ci do ogrzewania, to po co czujka? ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
26 listopada 2015r. o 9:29
http://allegro.pl/czujnik-detektor-czadu-tlenku-wegla-i-gazu-urz0407-i5582935720.html

kup i pracuj spokojnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
26 listopada 2015r. o 10:12
Uwaga na czujki z allegro i innych serwisów, czujnik z racji swojej budowy ma określony maksymalny czas eksploatacji, można się naciąć że zamiast 5 lat podziała nam tylko rok. Czytajcie dokładnie ogłoszenia.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 10:29
Czadem? Hmm, ciekawe, ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.