Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starosta odpowiada na list radnych
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 10:48
Przeczytałem dopiero wstęp i już wiem KTO jest POLITYKIEREM Panie Dariuszu Kwaśniewski ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 10:53
kajtek68 napisał(a): Przeczytałem dopiero wstęp i już wiem KTO jest POLITYKIEREM Panie Dariuszu Kwaśniewski ;)


Jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem ,zmienisz zdanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 11:03
Miałem rację Kazimierz.

Kierdziołek :)


Dopisane 14.12.2015r. o godz. 11:03:

~ napisał(a): Jak się ...

Mnie już to nie grozi, dzieciom również.
Z tego co czytam, wnukom także ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 11:12
kajtek68 napisał(a): Przeczytałem dopiero wstęp i już wiem KTO jest POLITYKIEREM Panie Dariuszu Kwaśniewski ;)



No to należysz do elity, co to bez czytania zna wszystkie możliwe pytania i wszystkie możliwe odpowiedzi. Gdziekolwiek żyjesz, twój talent z pewnością nie jest w pełni wykorzystywany:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 11:26
~ napisał(a): No to należysz do ...

... osób, które uważają istnienie powiatów za zbytni RENTIERYZM "solidaruchów".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 12:37
DARKU WRACAJ DO SZPITALA :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 12:46
http://olx.pl/oferta/zespol-budynkow-uslugowo-handlowo-gastronomicznych-CID3-IDd3oyR.html

Antidotum na sytuację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dyrektor Szpitala niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 13:32
~:-) napisał(a): DARKU WRACAJ DO SZPITALA :P


W szpitalu wylosował nr 13 na kocyku, o czym pochwalił się na Fejsie :) Niebawem wrzuci foto pidżamy i lewego kapcia. Schowaliśmy mu telefon, ale ma zapasowy schowany i z kibla nadaje na Fejsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza