Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alimenciarze

~ niezalogowany
23 marca 2016r. o 22:12
Wszyscy macie po czesci racje....tam gdzie ojcie chce tam w druga strone to działa.Ale konczy sie to zazwyczaj tak......w imieniu rzeczpospolitaj płac i spie....nie masz żadnych praw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14244
#Fighter nieaktywny
24 marca 2016r. o 6:33
~ napisał(a): jak poradzić sobie z uchylającym się od obowiązku alimentacyjnego? ... pewnie pytanie retoryczne :/ czasami przychodzi mi do głowy, że od komornika słyszy taki " a niech pan dla pana i mojego świętego spokoju rzuci jakieś drobne to się babsko odczepi" a klientce zaoferuje wspaniałomyślnie zaświadczenie o nieściągalności, którym to najwyżej może się podetrzeć, - taka solidarność płciowa...
krew mnie zalewa, jak spotykam facecików ( w tym temacie nie ma mowy o mężczyznach), którzy nawet się nie kryją z tym kombinowaniem, jak ukryć dochody, ba, nawet przychodzą po porady w tej kwestii :/ :|


trzeba myśleć głową a nie p . i . z . d ą zanim się nogi rozłoży przed delikwentem i narobi dzieci . Tak to jest niestety ,że najpierw robicie a potem myslicie.I jest płacz i zgrzytanie zębów . Poza tym wiekszość z was pobiera swiadczenia z funduszu alimentacyjnego a takie posty jak ten służą tylko waszej urażonej dumie i zemscie na byłym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2016r. o 8:00
Fighter napisał(a): [
trzeba myśleć głową a nie p . i . z . d ą zanim się nogi rozłoży przed delikwentem i narobi dzieci . Tak to jest niestety ,że najpierw robicie a potem myslicie.I jest płacz i zgrzytanie zębów . Poza tym wiekszość z was pobiera swiadczenia z funduszu alimentacyjnego a takie posty jak ten służą tylko waszej urażonej dumie i zemscie na byłym .


a ty i . d . ioto nie wiesz skąd się biorą dzieci??
Chyba wy pchacie coś w te rozlozone nogi, nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 14:47
tak jak wyżej , słuszna uwaga :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 16:25
Ja nie rozkladalam nog bylam mężatka mam dziecko alimenty mialam od panstwa ale coz dochod przekroczylam i co nie mam nic nawet 500 plus mi sie nie nalezy a kochany tatus siedxi za alimenty za nasze podatki karmiony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gringo niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 18:04
No pewnie wielu panów próbowalo szczescia... A ze wybralas barana to chyba twoj problem... Nie rozumiem o co płacz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do & niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 18:31
Nikt nie pytał czy robiłaś to w wymyślny sposób, czy z rozłożonymi nogami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14316
#recbi nieaktywny
7 kwietnia 2016r. o 0:22
~ napisał(a):
Fighter napisał(a): [
trzeba myśleć głową a nie p . i . z . d ą zanim się nogi rozłoży przed delikwentem i narobi dzieci . Tak to jest niestety ,że najpierw robicie a potem myslicie.I jest płacz i zgrzytanie zębów . Poza tym wiekszość z was pobiera swiadczenia z funduszu alimentacyjnego a takie posty jak ten służą tylko waszej urażonej dumie i zemscie na byłym .


a ty i . d . ioto nie wiesz skąd się biorą dzieci??
Chyba wy pchacie coś w te rozlozone nogi, nie?
[img=1459981327_gqvvykh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza