Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alimenciarze

~Robot niezalogowany
22 marca 2016r. o 15:01
Wina zawsze lezy po obu stronach . Sady przyznaja dziecko matce bo takie jest prawo . Sa tez sytuacje w ktorych to mzezczyzna dostaje wieksze prawa i wtedy to matka uchyla sie od placenia alimentow .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2016r. o 16:19
do k...wy nędzy dlaczego nie działa wyszukiwarka i bolec album
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
22 marca 2016r. o 18:37
Bax ale pojechałaś po bandzie, takie wulgaryzmy, no no, chyba wiosna idzie :P

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 marca 2016r. o 18:38
Ja płacę 800 zł alimentów a s... mi mówi,że na jedno dziecko mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
22 marca 2016r. o 21:53
Co do "potrzeb" do jeszcze można zafundować lot w kosmos.
Nie nie przesadzaj przykuj do kaloryfera i karm ziemniakami ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 marca 2016r. o 0:18
Nie mając doświadczeń w tym temacie, zastanawiam się tylko, dlaczego tak jest, że alimenty płacą zwykle ojcowie.
Bo tak jest im łatwiej? Bo prawo przychylne jest matkom i częściej oddaje im pod opiekę dzieci? Skąd się to bierze? Dlaczego prawie w ogóle nie ma "alimenciarek"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2016r. o 7:14
~ napisał(a):
~D. napisał(a): Mam wrażenie ,ze Ci panowie którzy tak głośno dyskutują o wielkiej wartości tych marnych 400 zł nie mają pojęcia ile kosztuje dziecko .Kazdego dnia dzieciak ma rożne potrzeby nie wspominając o wyżywieniu ,przybory szkolne ,odzież ,rożnego rodzaju zachciewajki ,obuwie ,nowa gra ,coroczne ferie i wakacje ,zabawki ,wyjścia do kina ,zajęcia dodatkowe,wyjazdy w weekendy,psp ,nowy telewizor ,rower,nowe meble do pokoju bo przecież dziecko rośnie itp...i oczywiście to wszystko za wasze 400 zł miesięcznie panowie ..hehe


Może pomyśl o tym, by nie spełniać tych wszystkich zachcianek Twojego dziecka. No chyba ze Cie stać na to?


a dlaczego nie spełniać zachcianek dziecka, dlaczego ma odstawać od innych??? Tylko dlatego, że ma tatusia skur.....a. A sory tatusia tylko na papierze, bo tacy na miano tato nie zasługują. Na dziecko nie zapłaci nic, albo marne 400 zł a sam rozbija się po knajpach, luksusowych wczasach itp.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2016r. o 10:53
~ napisał(a):
a dlaczego nie spełniać zachcianek dziecka, dlaczego ma odstawać od innych??? Tylko dlatego, że ma tatusia skur.....a. A sory tatusia tylko na papierze, bo tacy na miano tato nie zasługują. Na dziecko nie zapłaci nic, albo marne 400 zł a sam rozbija się po knajpach, luksusowych wczasach itp.....


Jak można się zdecydować na dziecko ze sk.....nem?! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego