Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Brunatna Smagliczka niezalogowany
3 grudnia 2020r. o 5:28
Dzielni ludzie. W takim błocie a oni pozują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 grudnia 2020r. o 13:20
Człowiek i to co ma w głowie jest zjawiskiem jednostkowym i niepowtarzalnym.
Jedni uważają że pochodzą od rodziców a inni że od boga.
Jeśli rodzice nie żyją to im wszystko jedno ale jeśli żywi akceptują filozofię boskiego pochodzenia to -- prosimy o szczegóły.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
3 grudnia 2020r. o 14:45
PanM napisał(a): Człowiek i to co ma w głowie jest zjawiskiem jednostkowym i niepowtarzalnym.
Jedni uważają że pochodzą od rodziców a inni że od boga.
Jeśli rodzice nie żyją to im wszystko jedno ale jeśli żywi akceptują filozofię boskiego pochodzenia to -- prosimy o szczegóły.


PanieM - czy pan żartuje i podbija klikalność forum bolec czy też pan pyta na poważnie? Bo jeżeli pan pyta na poważnie to muszę panu wyjaśnić, że pan się kompromituje. Aż przykro czytać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Krokus niezalogowany
3 grudnia 2020r. o 17:21
fun fact: moszczenko pochodzi w lini prostej , od malpy zgwalconej przez swinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Cis niezalogowany
3 grudnia 2020r. o 17:53
jakis znafca zoofilii nam się trafił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 grudnia 2020r. o 18:33
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
PanM napisał(a): Człowiek i to co ma w głowie jest zjawiskiem jednostkowym i niepowtarzalnym.
Jedni uważają że pochodzą od rodziców a inni że od boga.
Jeśli rodzice nie żyją to im wszystko jedno ale jeśli żywi akceptują filozofię boskiego pochodzenia to -- prosimy o szczegóły.


PanieM - czy pan żartuje i podbija klikalność forum bolec czy też pan pyta na poważnie? Bo jeżeli pan pyta na poważnie to muszę panu wyjaśnić, że pan się kompromituje. Aż przykro czytać!


Ja się kompromituje ?
Dostrzegam brak logiki , niespójność informacji i brak chronologii.Zatem z ciekawości pytam.Nigdy nie udało mi się uzyskać sensownej merytorycznej odpowiedzi.
Religia rzuca w eter swoje dogmaty i nie ubi pytań. Niestety dla religii nie wszyscy są naiwni.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Rdest niezalogowany
3 grudnia 2020r. o 19:28
- „Czymże jest czas?
Jeśli nikt mnie o to nie pyta, wiem. Jeśli pytającemu usiłuję wytłumaczyć,
nie wiem.” - św. Augustyn
Póki co, pozostaje wierzyć, że za tym wszystkim stoi istota boska lub…
wierzyć, że naukowcy znajdą kiedyś jakieś inne wytłumaczenie. Kiedyś ... ;)
Na dziś bowiem większość fundamentalnych pytań pozostaje poza zasięgiem współczesnej nauki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 grudnia 2020r. o 20:28
~~Mlecznobiały Rdest napisał(a): - „Czymże jest czas?
Jeśli nikt mnie o to nie pyta, wiem. Jeśli pytającemu usiłuję wytłumaczyć,
nie wiem.” - św. Augustyn
Póki co, pozostaje wierzyć, że za tym wszystkim stoi istota boska lub…
wierzyć, że naukowcy znajdą kiedyś jakieś inne wytłumaczenie. Kiedyś ... ;)
Na dziś bowiem większość fundamentalnych pytań pozostaje poza zasięgiem współczesnej nauki.


Człowiek tu na ziemi postrzega czas z perspektywy swojego życia . Kilkadziesiąt lat tu i teraz.
Nie ma potrzeby wchodzenia w fizykę kwantową i reguły międzygalaktycznego znanego nauce wszechświata.
Wytłumaczenia należało by oczekiwać od wyznawców wiary. / religii / Odpowiedzi na wiele pytań nie należy szukać , One są.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza