Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:58
~ napisał(a):
~Aga napisał(a):
~ napisał(a): Widać Aga że nie rozumiesz mego wpisu. napisałem że "Moja kasa- moja decyzja" i nie ty mnie będziesz rozliczać. Myślisz że nie znałem Agnieszki? Znałem i dlatego wtedy podjąłem taką decyzję, a nie inną. Jak chcesz pomóc innym, to nie ma żadnych granic, wpłać na konto potrzebujących i tyle. Twój osąd mnie nie rusza, ale odwal się już od nie twojej wpłaty... ok?

I po co od razu ta agresja. Uważam że to nie mądre i mam takie prawo :)

Aga palnij się w łeb a może chcesz zeby cię ojciec tych dzieci przeleciał bo mu się narzucasz a on cię odrzuca :P

Post na poziomie podstawówki. Do szkoły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Baśka niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 20:16
~Aga napisał(a): ...Pan Adam wziął sobie te pieniążki zamiast pomóc komuś kto naprawdę ma złą sytuację lub jest chory. Ten Pan ma te pieniądze i się cieszy a nie myśli że mógłby pomóc komuś w potrzebie.


Zazdrość i zawiść odbiera Ci rozsądek. Pan Adam nie ma żadnych pieniędzy. Obligacje są na dzieci i tylko one mogą je podjąć po 18 roku życia. Każde inne rozdysponowanie pieniędzy wymaga sprawy sądowej. Opowiadasz rzeczy o których nie masz pojęcia. Skąd wiesz kim będą te dzieci?, czy będą zdrowe?, co zrobią z pieniędzmi? Nie zazdrość, bo nigdy nie zaznasz szczęścia.
Bez odbioru, bo nie ma sensu polemizować z sąsiedzką zazdrością. Żegnam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 20:37
~Baśka napisał(a):
~Aga napisał(a): ...Pan Adam wziął sobie te pieniążki zamiast pomóc komuś kto naprawdę ma złą sytuację lub jest chory. Ten Pan ma te pieniądze i się cieszy a nie myśli że mógłby pomóc komuś w potrzebie.


Zazdrość i zawiść odbiera Ci rozsądek. Pan Adam nie ma żadnych pieniędzy. Obligacje są na dzieci i tylko one mogą je podjąć po 18 roku życia. Każde inne rozdysponowanie pieniędzy wymaga sprawy sądowej. Opowiadasz rzeczy o których nie masz pojęcia. Skąd wiesz kim będą te dzieci?, czy będą zdrowe?, co zrobią z pieniędzmi? Nie zazdrość, bo nigdy nie zaznasz szczęścia.
Bez odbioru, bo nie ma sensu polemizować z sąsiedzką zazdrością. Żegnam

Nie znasz ludzi wiec sie nie wypowiadaj. Tyle. Prosze maja kase brawo a ktos umierajacy walczy teraz o zycie. Braaaaaawo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 20:45
~Baśka napisał(a):
~Aga napisał(a): ...Pan Adam wziął sobie te pieniążki zamiast pomóc komuś kto naprawdę ma złą sytuację lub jest chory. Ten Pan ma te pieniądze i się cieszy a nie myśli że mógłby pomóc komuś w potrzebie.


Zazdrość i zawiść odbiera Ci rozsądek. Pan Adam nie ma żadnych pieniędzy. Obligacje są na dzieci i tylko one mogą je podjąć po 18 roku życia. Każde inne rozdysponowanie pieniędzy wymaga sprawy sądowej. Opowiadasz rzeczy o których nie masz pojęcia. Skąd wiesz kim będą te dzieci?, czy będą zdrowe?, co zrobią z pieniędzmi? Nie zazdrość, bo nigdy nie zaznasz szczęścia.
Bez odbioru, bo nie ma sensu polemizować z sąsiedzką zazdrością. Żegnam

Nie znasz ludzi wiec sie nie wypowiadaj. Tyle. Prosze maja kase brawo a ktos umierajacy walczy teraz o zycie. Braaaaaawo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~proszę zamknąć temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 20:47
jak wyżej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
10 stycznia 2016r. o 20:49
[img=1452455371_rtv9wyk.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 7:50
Nie straciliście chyba nigdy bliskiej osoby skoro myslicie ,że Adam , czy dzieci potrafią się cieszyć teraz z tych pieniędzy bo przecież one nie zastąpią im Agnieszki -żony matki .Jak można zazdrościć takiej sytuacji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7643
#tehaanu nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 9:13
Najgorsze jest to, że ludzie którzy naprawdę potrzebują nie wyciagają ręki. A my nie zawsze jestesmy w stanie prawidłwo ocenić kto jest bardziej potrzebujący. Dla mnie najważniejsze jest ratowanie życia za wszelką cenę. Współczuję dzieciom Pani Agnieszki, straciły Mamę. Co do pieniedzy - nie moje. Co do kampani na rzecz ratowania Agnieszki - świetna zbiorka pieniędzy. Natomiast kto zna tę chorobę i całą ich sytuację to mogłby powiedzieć, że ratowanie ograniczyło się do zbierania pieniędzy. Ludzie ratują sie na różne sposoby. Tonący brzytwy się chwyta. I zwykle publikuje swoje działania i opinie specjalistów. Tutaj od razu postawiono na Niemcy i na czekanie na kasę. To sie nie mogło udac. Taka choroba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza