Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 15:06
DOKŁADNIE !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 15:10
DOKŁADNIE !! !! !! POWINNY PIENIĄDZE BYĆ DLA INNEJ CHOREJ OSOBY PRZEZNACZONE !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 15:14
~ napisał(a):
mimi napisał(a): Stało się, jak się stało. Nic już nie zmienimy.
Ja wpłacałam w szkole i to nie raz. Wpłacałam na leczenie cieżko chorej dziewczyny.
Nie miałam możliwości wycofania ich, jak proponowała ZB. Nie miałam na to potwierdzenia wpłaty
Zawiodłam się, więcej nie będę uczestniczyła w tego typu zbiórkach.


Powiedzmy to szczerze. Nic nie dałaś. Ludzie którzy pomagają innym nie napisaliby takiego czegoś. Wstyd!
Ja tak samo sie zawiodłam też nigdy już nie będę uczestniczyła w tego typu zbiórkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 15:19
Tak pomóż chorym bo to na pewno nie twoje pieniądze !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 15:23
~Aga napisał(a):
~ napisał(a):
~Aga napisał(a): Uwazam ze to nie rozsadna decyzja. Jest wiele potrzebujacych osob. Te dzieci sa zdrowe. Stracily mame ok ale dlaczego dawac im takie sumy pieniedzy. Od razu maja na start. To zbyt proste... Ktos straci rodzicow i co ma za to pieniadze nie. A dzieci maja dwie rece i nogi. Powinny same zarabiac a nie od razu miec forse... Nawet nie beda pamietac matki bo beda mialy kase i beda dziekowac za taki start a nie plakac za mama... Zenada.



Dałaś kasę? Tak, to idź i powiedz żeby ci oddali, bo zamierzasz dać komuś innemu na ratowanie życia. Nie, to się zamknij i nie decyduj za tych co dali,oni zadecydowali dać dzieciom.

Zamknij sie i pomoz chorym a nie zdrowym.
Ale ja dałam i nikt o zdanie mnie nie pytał a mam takie Samo jak Aga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 16:11
Nie ma co dyskutowac-prawda jest taka ze ojciec mogl zostawic pieniadze w fundacji dla innego chorego albo chociaz czesc pieniedzy przeznaczyc na ratunek innej osoby to zawsze by to lepiej wygladalo a zamiast tego sam ojciec wypowieda sie ze to sa JEGO pieniadze i wara od tego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2809
#mimi nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 16:43
~ napisał(a):
mimi napisał(a): Stało się, jak się stało. Nic już nie zmienimy.
Ja wpłacałam w szkole i to nie raz. Wpłacałam na leczenie cieżko chorej dziewczyny.
Nie miałam możliwości wycofania ich, jak proponowała ZB. Nie miałam na to potwierdzenia wpłaty
Zawiodłam się, więcej nie będę uczestniczyła w tego typu zbiórkach.


Powiedzmy to szczerze. Nic nie dałaś. Ludzie którzy pomagają innym nie napisaliby takiego czegoś. Wstyd!

Mylisz się. W szkole, do której chodzi dziecko śp. Pani Agnieszki były organizowane zbiórki pieniędzy. Po co atakujesz. Ja mam takie zdanie na ten temat. Takie pyskówki niczemu nie służą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 21:30
~Ja napisał(a): Nie ma co dyskutowac-prawda jest taka ze ojciec mogl zostawic pieniadze w fundacji dla innego chorego albo chociaz czesc pieniedzy przeznaczyc na ratunek innej osoby to zawsze by to lepiej wygladalo a zamiast tego sam ojciec wypowieda sie ze to sa JEGO pieniadze i wara od tego....
To jakieś nieporozumienie jak mógł tak postąpić powinien przekazać pieniądze innej chorej osobie tym bardziej że wie co czuje rodzina chorej osoby a tyle jest osób w potrzebie w tym ile dzieci !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie