Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą tablicy pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 19:20

Klamliwy hipokryto wszystkie tematy musisz obsrywać? :D

jak widze nadal masz ten "śmierdzacy" problem ze zwieraczami :)
nie czas na zmianę pampersa?

zresztą pieprze twoje problemy:)
to ja tu się "ukrywam" pisze z "konspiracji" bo ponoć jakiś tam "nowak" vel...wiadomo:)rozesłał już listy gończe za mną a ty mnie tutaj "dekonspirujesz"
niedobry ty...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:37
~jakiś takiś napisał(a): 112.
ona nie będzie piękna
ona będzie " zaje.b.-fajna":)

moim zdaniem -skromnym zreszta- jest za mala o jakieś dwa metry na dwa metry...
mam też nadzieję że będzie bogato iluminowana i o określonej godzinie czyt. w chwili potrójnego wybuchu- będzie z nagłośnienia odtwarzany hymn w wykonaniu wybitnego pieśniarza co to "karierę " zrobił na YT ...
ten jak mu tam...miałczyński?
już wiem!
"kłamczyński":)


tylda falco? kłamliwy hipokryto, żonę przeprosiłeś? Jak tam koksiak, to z której strony stał tatuś?

1956 (czerwiec) - „Poznański czerwiec”, „wydarzenia poznańskie” – pierwszy w PRL strajk generalny i demonstracje uliczne. Miały miejsce w końcu czerwca 1956 w Poznaniu, zostały krwawo stłumione przez wojsko i milicję. 100 tys. protestujących. 58 zabitych.

1968 (marzec) – demonstracje studenckie, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu, brutalnie rozbite przez oddziały MO i ORMO.

1970 (grudzień) – „wydarzenia grudniowe” – „masakra na Wybrzeżu” – bunt robotników w Polsce w dniach 14-22 grudnia (demonstracje, protesty, strajki, wiece, zamieszki) głównie w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i Elblągu, stłumiony przez milicję i wojsko. 45 zabitych, ok. 1060 rannych Zobacz również: Czarny czwartek.

1971 (6 października) - wysadzenie w powietrze auli Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu przez braci Kowalczyków (w proteście przeciwko krwawemu stłumieniu przez władze robotniczych protestów na Wybrzeżu w czasie wydarzeń grudnia ’70. Następnego dnia, 7 października, miała się w tym pomieszczeniu odbyć uroczysta akademia z okazji Dnia Milicjanta).

Strajk Warszawa-Ursus 1976
Strajk Warszawa-Ursus 1976

1976 (czerwiec) – strajkuje ponad 100 zakładów pracy, m.in. w Radomiu, Warszawie (Ursus) i Płocku. Łącznie ok. 80000 ludzi.

1980 (lipiec) – pierwsze strajki w Lublinie i Świdniku zapoczątkowujące erę Solidarności.

1980 (sierpień) – strajki na Wybrzeżu. W sierpniu 1980 narodził się, trwający 15 miesięcy okres względnej wolności w komunistycznym państwie i powstał ruch robotniczy, ruch społeczny, który wkrótce przeistoczył się w 10-milionowy NSZZ Solidarność. Okres zakończony wprowadzeniem stanu wojennego.

1981 (16 grudnia) – strajk w kopalni Wujek – masakra górników strajkujących (strajk okupacyjny) przeciw ogłoszeniu stanu wojennego. Podczas pacyfikacji siłami milicji oraz wojska i w wyniku strzałów oddziału ZOMO zginęło 9 górników, a 21 zostało rannych.

1982 (31 sierpnia) – największe manifestacje zorganizowane przez Solidarność w stanie wojennym. Największe rozmiary przybrały one w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. W Lubinie na dolnym Śląsku doszło do walk ulicznych. W wyniku niezwykle brutalnej akcji ZOMO zginęło kilka osob.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:51
jak widze twój stan nadal się nie zmienił...
może załatwić ci jakieś skierowanko :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:52
~falco napisał(a): jak widze twój stan nadal się nie zmienił...
może załatwić ci jakieś skierowanko :)



Odpowiedz na pytania hipokryto :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:54
komu?
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:56
~falco napisał(a): komu?
:)


przede wszystkim sobie i przestań obsrywać bobkami bolec :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 23:03
ten problem to ty masz nie ja...wiem że wstydliwy i ciężko z tym ci żyć ale medycyna leczy i takie "przypadki"
co ci mogę poradzić?
zacisnij pośladki? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 10:20
~falco napisał(a):
Klamliwy hipokryto wszystkie tematy musisz obsrywać? :D

jak widze nadal masz ten "śmierdzacy" problem ze zwieraczami :)
nie czas na zmianę pampersa?

zresztą pieprze twoje problemy:)
to ja tu się "ukrywam" pisze z "konspiracji" bo ponoć jakiś tam "nowak" vel...wiadomo:)rozesłał już listy gończe za mną a ty mnie tutaj "dekonspirujesz"
niedobry ty...
:)


Mistrzu falco....pisz jakoś bardziej z sensem, po polsku, bo ciebie zrozumieć może tylko taki sam cymbał jak ty. Jakie qwa zwieracze, jaki pampers...? Chory jesteś na jakieś urojenia... pisz jaśniej bo pogłębiasz swój bezmiar głupoty jeśli chodzi o pisanie ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.