Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą tablicy pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej
11445
PanM
22 lutego 2016r. o 11:49
PanM napisał(a): Lech Wałęsa --- nie moja bajka .

Tego się trzymam , ALE ;
Zarzuty które są tu opisywane mają już ponad 45 lat .

Widzę że wielu" odwetowców" nie zrozumiało w jakim celu napisałem ten post .

Widzę że wielu nie chce zadać sobie trudu żeby pomyśleć ;

Po co ktoś rozpętuje taką histerię za sprawy z przed nieomal pół wieku na dodatek dotyczące osoby nie mającej od dawna wpływu na to co dzieje się w Polsce ?
Co i po co chce się tym przykryć ?

Kto i w jakim celu histerycznie dzieli Polaków ?

Solidarnościowcy , PiS owcy nie dopuszczają do siebie że życie trwa tu i teraz .
Nie dopuszczają że postępu i tworzenie bezpiecznej przyszłości narodu nie da się nigdy zrealizować w atmosferze permanentnego konfliktu.

Dam jeden konkretny przykład -- w poprzedniej kadencji sejmu PiS , PO , SLD I TR / POZA PSL /miały w swoim programie likwidację senatu .A Senat ma się dobrze do tej pory .
Odpowiedzcie sobie dlaczego.Co cztery lata inni kolesie dostają cieplutkie posady w " izbie refleksji " A my za to bulimy parę miliardów rocznie.

To co złe widać gołym okiem nawet na naszym lokalnym podwórku.

Polityka , światopogląd , prywatne interesy przysłaniają interesy społeczeństwa / LUDZI /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
22 lutego 2016r. o 12:02
~ napisał(a):
~falco napisał(a):
Klamliwy hipokryto wszystkie tematy musisz obsrywać? :D

jak widze nadal masz ten "śmierdzacy" problem ze zwieraczami :)
nie czas na zmianę pampersa?

zresztą pieprze twoje problemy:)
to ja tu się "ukrywam" pisze z "konspiracji" bo ponoć jakiś tam "nowak" vel...wiadomo:)rozesłał już listy gończe za mną a ty mnie tutaj "dekonspirujesz"
niedobry ty...
:)


Mistrzu falco....pisz jakoś bardziej z sensem, po polsku, bo ciebie zrozumieć może tylko taki sam cymbał jak ty. Jakie qwa zwieracze, jaki pampers...? Chory jesteś na jakieś urojenia... pisz jaśniej bo pogłębiasz swój bezmiar głupoty jeśli chodzi o pisanie ze zrozumieniem.


Będę się starał ale jak się napiję to pitolę bez sensu.
Ale i po trzeźwemu mądrzejszy nie jestem.Już nie te lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 12:26
~falco napisał(a):
Będę się starał ale jak się napiję to pitolę bez sensu.
Ale i po trzeźwemu mądrzejszy nie jestem.Już nie te lata.


To wszystko wyjaśnia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbi-gniew niezalogowany
22 lutego 2016r. o 14:16
List otwarty , a w nim z imienia i nazwiska sama miejscowa intelYgencja, światłości bolesławieckiego społeczeństwa, no no, jestem pod wrażeniem, czekam z niecierpliwością na ich kolejne inicjatywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 14:52
~ napisał(a): pisz jaśniej bo pogłębiasz swój bezmiar głupoty jeśli chodzi o pisanie ze zrozumieniem.


Głąb z pisu ma problem ze "zrozumieniem"? Trudno, czytanie "ze zrozumieniem" to trzecia klasa.
Przypominam że picie wody święconej szkodzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mo niezalogowany
22 lutego 2016r. o 19:46
Macie wszyscy na kupczynę i zyjecie komuna

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
22 lutego 2016r. o 19:59
jak widze komuś się nudzi...
kiedy ja pracuje jakiś " falco " pisze za mnie...
kiedy ja pisze?
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
22 lutego 2016r. o 20:03
przecież to ja jestem falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza