Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Studniówka pod specjalnym nadzorem
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 23:00
Było bezpiecznie a to najważniejsze, a jeżeli ktoś miał ochotę porozrabiać to zwyczajnie został wyproszony. Na studniówkę mogły wejść osoby zaproszone a nie wszyscy chętni. Redakcja szuka tematu zastępczego. pozdrawiam Panów z firmy, moje dziecko czuło się bezpiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uczestnik niezalogowany
18 lutego 2016r. o 23:00
Spk byli tak szczerze, nie wierzę, że komuś cokolwiek zrobili, na luzie podchodzili, spinali się tylko chyba dla beki, dajcie spokój typki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kkk niezalogowany
18 lutego 2016r. o 23:13
A ja gorąco pozdrawiam panów ochroniarzy, którzy byli przez całą imprezę mili dla mnie i wszystkich moich znajomych! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 23:25
~ napisał(a): Było bezpiecznie a to najważniejsze, a jeżeli ktoś miał ochotę porozrabiać to zwyczajnie został wyproszony. Na studniówkę mogły wejść osoby zaproszone a nie wszyscy chętni. Redakcja szuka tematu zastępczego. pozdrawiam Panów z firmy, moje dziecko czuło się bezpiecznie.

Przynajmniej nie doszło do takiej sytuacji, jak na studenckich otrzęsinach, gdzie przyszło mnóstwo ludzi z zewnątrz i stała się tragedia. Tamci by po rękach całowali taką ochronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~michal12 niezalogowany
18 lutego 2016r. o 23:57
~Wesoły maturzysta napisał(a): Nie rozumiem o co jest afera. Ochrona dobrze wykonywała swoje zadania, przez co nie dochodziło do żadnych burd i wejść osób niezaproszonych jak to bywało na innych studniówkach. Jak dla mnie szukanie tematu na siłę. II LO

Bardzo dobrze podsumowane.
PS. Na studniówce I LO była ta sama ochrona i wszyscy byli zadowoleni (łącznie ze mną). Pełny profesjonalizm ochroniarzy, udana, spokojna impreza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 0:15
~Tw. Bolek napisał(a): Podszedłem na chwilę żeby moi koledzy wyszli na 5 minut pogadać. A ochrona od razu do mnie jak do jakiegoś terrorysty, szukanie problemów na siłę.

Mało masz czasu na pogawędki? Musiałeś pogadać akurat wtedy, gdy Twoi znajomi się bawili? Czy chciałeś się wkręcić, ale Ci nie wyszło?
Dziękuję takiej ochronie za ochronę. Dzięki niej byłam spokojna o zabawę mojego dziecka.
Ochrona ma byc ochroną, gdzie winnemu na sam widok trzęsą się portki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
19 lutego 2016r. o 7:56
Ciekawe ile kosztowała ta ochrona i kto za to płacił to po pierwsze, a po drugie czy faktycznie była potrzebna, były studniówki np. ZSM bez żadnej ochrony i nic się nie działo.




Czy taka sama ochrona była na studniówce uczniów I LO dzień później?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~takaprawda niezalogowany
19 lutego 2016r. o 7:59
Niestety nie wszystko jest ujęte, nie oszukujmy sie, zielsko itd miala duza czesc przy sobie i byly akcje, ze trzeba sie pozbyc, sama bylam świadkiem kłótni pt 'stary wez to jakos schowaj' to chyba nie swiadczy zbyt o takiej bezpodstawnej akcji ochrony...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza