Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polaku -- kto i jak Cię okrada

11445
PanM
10 lipca 2016r. o 18:19
fobiak napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): to jak w koncu po polskiemu brzmi watek

Faktycznie jesteś noga ,watek to taki malutki vat ;)


wszystkowiedzacy mi nie o to
tylko o to:
"Polaku -- kto in jak Cię okrada"
dokladnie o to "in" z angielskiego, siedzialem 2 godziny przy tym tytule, przemcio sam nie wie skad to "in" sie tam wzielo
i zgonila na wine na literowke, ktorej tez nie znam, moze to kolezanka panny krysi z gazowni
mysle sobie czy to ja taki cymbal czy tez wszyscy na tym portalu, bo nikt nie jest w stanie mi wytlumaczyc.
dzisiaj juz wiem ze zamiast in powinno byc i
napisalem do miodka i odpisal, ze tam jest blad w tytule i ma byc "i"
a temat jest do doopy bo to nie polski temat
Value Added Tax, VAT, Twórcą koncepcji tego podatku był niemiecki przedsiębiorca Carl Friedrich von Siemens, który w swoich pracach z 1920 roku wyłożył jego ideę[1], ale powszechnie za twórcę VAT uważany jest francuski ekonomista Maurice Lauré....
UE zmusiła polskiego ustawodawcę do uregulowania tej kwestii w nowej ustawie o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku (Dz. U. z 2016 r. poz. 710)."
ten cytat krazy na necie
jesli nie nasze i wymuszone to mozna olac ten twoj maly lub duzy vat.
polske powinno stac na wlasne podatki od uslug i obrotow towarami

chyba jestesmy jedynym glupim panstwem, ktore wprowadzilo obcokrajowy vat



Szuka Pan dziury w całym ?
Nie sądzę że chodzi Panu o sensowną polemikę.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 lipca 2016r. o 18:34
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):

Szuka Pan dziury w całym ?
Nie sądzę że chodzi Panu o sensowną polemikę.


dziury szukam ale takiej prawdziwej i nie w calym tylko juz przedziurawionej
polemiki to ty sobie uprawiaj w parku warynskiego z nastolatkami

czy ty przemciu jestes tak ograniczony, ze do ciebie nie trafia, ze nie kazdy ciebie rozumie, szczegolnie jak rypniesz tytul postmodernistyczny?

pytalem sie ciebie kulturalnie a ty mi odpowiedziales jak stary ch... zmywajac mnie literowka, ktorej i tak nie znalazlem i raczej juz nie znajde
mozna cos napisac z bledem lub uznac to za literowke ale wstawiajac tam angielskie "in" to juz kpina z czytelnika a jeszcze do tego jakies m.
kodow to ja mam po dziurki w nosie i nie mam zamiaru sie zastanawiac, cauminam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 lipca 2016r. o 20:20
Panie Fobiak jeśli chce Pan robić z siebie barana proszę bardzo.Ja się w takie towarzystwo nie wpisuję.

Ile razy można pisać że temat jest o fiskalizacji ukrytej .
To że Alter z kilkoma fakultetami nie rozumie nikogo nie dziwi.Nie mam co mu dać za to że zrozumie.
Ale Pan ?
Pali Pan gupa jak Palikot ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 21:55
to nas okrada?
tu jedna z odpowiedzi ;)

PKO już łapkach ''dobrej zmiany''

(...)''Za co Maks Kraczkowski będzie brał po kilka tysięcy złotych dziennie, wie tylko on sam i jego mocodawcy.(...)''

a kto jest tym ''mocodawcą''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 lipca 2016r. o 22:12
za poprzedniej ekipy prezesi PKO pobierali 10-20 tysi dziennie. no ale to już nieistotne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do mirko niezalogowany
10 lipca 2016r. o 22:24
Ma Pan rację, to dla takich tuzow jak falco czy Pan M - nieistotne. Oni i tak to sparafrazuja, że to wina PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 22:47
a nie? :D
no to jedynie Tuska :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2016r. o 0:11
mir.ko napisał(a): za poprzedniej ekipy prezesi PKO pobierali 10-20 tysi dziennie. no ale to już nieistotne...


mirko poco ta wycieczka ,skoro każda władza tego nawet nie próbuje zmienić?(bo sama z tego korzysta) więc nie rób popeliny.To wladza ustala a nastepnie egzekwuje należne profity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza