Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Powszechny dostęp do broni palnej

11445
PanM
3 sierpnia 2016r. o 17:43
GosiaG napisał(a): Stosowanie ustawy o nienaruszalności cielesnej i znieważania grup etnicznych, w tym wypadku zaboli nawet tych odważnych i wyszkolonych ( a może tym bardziej ,biorąc pod uwagę ostatnie regulacje antyterrorystyczne).

Heh .. 'lewy' czy 'prawy' -jednakowo żre i wydala, z tym że ci 'na dole' mają jeszcze jedno , ważniejsze zadanie; zwalczać się nawzajem i dla swojego dobra ( w sensie tego dobra które ma oddać pasożytom i darmozjadom)nie wnikać kto tym steruje.

In vitro
Gender
Aborcja
Afery podsłuchowe i bursztynowe
...
Prawo do powszechnego posiadania broni
Prawo do czystej wody
Prawo do chleba
Prawo do życia ..
Prawo do eutanazji..
Żrej się chołoto .


W całości podzielam ten pogląd .

Skłócanie obywateli siedzących na jednym wozie to główne zadanie wszystkich partii.
Nie godzę się z opinią Pana X2005 -- .Pana lewitującego z rzeczywistością.
Na dzień dzisiejszy największymi lewakami ocierającymi się o komunę są PiS owcy. Pozostali mają lewackie przebłyski.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 18:39
mirek_2005 napisał(a):
Mam gdzieś te bzdury i nie bacząc na to należy stanąć do walki.

To było jeszcze do tej sytuacji , gdzie 'mężczyźni' nie bronili swoich kobiet .

Mnie mój facet(maniak militariów) strzelać nauczył ,chociaż za pierwszym razem trzymałam broń przez pół godziny w dwóch palcach -jak ręka długa :)


mirek_2005 napisał(a): Ewidentnie nie rozumiesz kim jest prawicowiec-wolnościowiec, a kim lewak-socjalista.
Prawicowiec uważa ma masz prawo robić to, co uważasz za słuszne, aby nie naruszać dobra innych osób, własności prywatnej itp.
Lewak reguluje wszystko co przyjdzie mu na myśl, czyli określa kiedy masz prawo się bronić, kiedy sobie kupić ziemie, jakie masz mieć zarobki, co można powiedzieć o złodzieju, mordercy itp.



Jest to dla mnie tak jasne, jak to że musi być wykreowany pogląd i anty pogląd- w celu zajęcia motłochu sprawami z pozoru dla nich ważnymi .
O to mi chodziło.
W Polsce broń posiadać wolno ... trochę sprytu(ustawy wiążące nam ręce) do jej użycia trzeba w razie czego też posiadać .

Nawet gdzieś w internetach czytałam , że powstaje projekt obrony terytorialnej, w którym osoby przeszkolone będa miały broń wojskową(?) w domu.
Chociaż to właściwie biorę na poprawkę , bo nie wnikałam i widziałam tam nazwisko Macierewicza hehe








Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 19:34
PanM napisał(a):
GosiaG napisał(a): Stosowanie ustawy o nienaruszalności cielesnej i znieważania grup etnicznych, w tym wypadku zaboli nawet tych odważnych i wyszkolonych ( a może tym bardziej ,biorąc pod uwagę ostatnie regulacje antyterrorystyczne).

Heh .. 'lewy' czy 'prawy' -jednakowo żre i wydala, z tym że ci 'na dole' mają jeszcze jedno , ważniejsze zadanie; zwalczać się nawzajem i dla swojego dobra ( w sensie tego dobra które ma oddać pasożytom i darmozjadom)nie wnikać kto tym steruje.

In vitro
Gender
Aborcja
Afery podsłuchowe i bursztynowe
...
Prawo do powszechnego posiadania broni
Prawo do czystej wody
Prawo do chleba
Prawo do życia ..
Prawo do eutanazji..
Żrej się chołoto .


W całości podzielam ten pogląd .

Skłócanie obywateli siedzących na jednym wozie to główne zadanie wszystkich partii.
Nie godzę się z opinią Pana X2005 -- .Pana lewitującego z rzeczywistością.
Na dzień dzisiejszy największymi lewakami ocierającymi się o komunę są PiS owcy. Pozostali mają lewackie przebłyski.

Jak już się wypowiadasz, to przynajmniej szanuj rozmówców. Bo tu nikt nie jest żadnym "iksem". Wiem, że lewakowi ciężko jest nie obrażać, ale przynajmniej spróbuj się pohamować.
Teraz proszę o uzasadnienie tego, co napisałeś, że nie zgadzasz się z jakąś opinią - czyli konkretnie dlaczego. Tu należy podać również argumenty. I napisałeś, że cyt. "lewitującego z rzeczywistością" - również to uzasadnij i poprzyj argumentami.
Na koniec, czy odpowiesz w końcu na zadane wielokrotnie pytania?
Czy posiadasz broń palną, czy działasz w jakimś klubie/stowarzyszeniu o charakterystyce strzeleckiej, kolekcjonerskiej broni?
P.S. Powyższym tekstem podpisałeś się, że jesteś lewak z krwi i kości, a na dodatek nie rozumiesz tekstu czytanego lub po prostu świadomie manipulujesz czyjąś wypowiedzią.
P.S.2 Prawicowcy i lewicowcy nie jadą na wspólnym wozie. Prawicowcy jadą na lewackim wozie, bo tak socjaliści zadecydowali, czyli zmusili do życia w takich warunkach.


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 19:34:

GosiaG napisał(a):
Jest to dla mnie tak jasne, jak to że musi być wykreowany pogląd i anty pogląd- w celu zajęcia motłochu sprawami z pozoru dla nich ważnymi .
O to mi chodziło.

Tylko, że na tym zależy lewicy, bo prawicy nic do tego, co kto robi, z kim śpi, je, co czyta, co ogląda itd.
GosiaG napisał(a):
W Polsce broń posiadać wolno ... trochę sprytu(ustawy wiążące nam ręce) do jej użycia trzeba w razie czego też posiadać .

Oczywiście, że posiadać wolno i nie trzeba mieć do tego żadnego sprytu, a odrobinę chęci, czasu i pieniędzy. Mówimy tu o broni palnej sportowej do celów sportowych i kolekcjonerskich, bo ochrony osobistej uzyskanie pozwolenia jest nierealne.
GosiaG napisał(a):
Nawet gdzieś w internetach czytałam , że powstaje projekt obrony terytorialnej, w którym osoby przeszkolone będa miały broń wojskową(?) w domu.
Chociaż to właściwie biorę na poprawkę , bo nie wnikałam i widziałam tam nazwisko Macierewicza hehe

Broń wojskową można mieć teraz na pozwolenie kolekcjonerskie - niestety trzeba się sądzić. Rozumiem, że chodzi ci o broń samoczynną, że taką nazywasz wojskową, bo samopowtarzalną i powtarzalną lub na taką przerobioną, można posiadać bez problemu każdą.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 sierpnia 2016r. o 19:42
Społeczeństwo nie ma politycznej barwy.Społeczeństwo raz na kilka lat biega do urn i głosuje tak jak mu pozwala aktualna świadomość a raczej nieświadomość.
Barwy polityczne ma władza -- władza zainteresowana aby elektorat skakał sobie do oczu.

Reszta to tylko międzyludzka bezsensowna utarczka.Jej skala zależy od potrzeb rządzących.

Poniższy rysunek jest bardzo wymowny.[img=1470246172_e2p8oa7.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 20:09
PanM napisał(a): Społeczeństwo nie ma politycznej barwy.Społeczeństwo raz na kilka lat biega do urn i głosuje tak jak mu pozwala aktualna świadomość a raczej nieświadomość.
Barwy polityczne ma władza -- władza zainteresowana aby elektorat skakał sobie do oczu.

Reszta to tylko międzyludzka bezsensowna utarczka.Jej skala zależy od potrzeb rządzących.

Poniższy rysunek jest bardzo wymowny.[img=1470246172_e2p8oa7.jpg]

Palikot nauczył ciebie bardzo wiele...
Jeżeli uważasz, że takie mamy społeczeństwo jak na tej wklejonej propagandzie niemieckiej, to skorzystaj z możliwości wyjazdu i zamieszkaj u "fryców". Tam jet spokojnie...
P.S. Oczywiście na pytania nie odpowiesz...

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 20:11
mirek_2005 napisał(a): Jeżeli uważasz, że takie mamy społeczeństwo jak na tej wklejonej propagandzie niemieckiej,


I co oczywiste "Grunwald" temu przeczy :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# moc2 niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 20:30
ten # kto ma broń
_ stanowi cel ataku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 21:41
Dla niektórych to użycie nawet zwykłej gaśnicy jest wyzwaniem nie do ogarnięcia ,i daj takiej osobie broń ;)

http://polskiedrogi-tv.pl/jak-nie-korzystac-z-gasnicy/

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo