Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Powszechny dostęp do broni palnej

9176
kc
2 sierpnia 2016r. o 10:04
~Problem jest poważny! napisał(a): Inteligencja tu nie ma nic do rzeczy!


~Rozumu i wyobraźni trzeba! napisał(a): I co? I nic!


Rozumiem, że potraktowałeś tak bardzo personalnie mój post, że aż musiałeś dwa razy go komentować : ). Nie napisałam, że jestem przeciwna posiadaniu broni palnej, tylko, że ja nie mam zamiaru ułatwiać jej dostępu ludziom głupim tłumacząc im jak to załatwić i tyle. Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie i chce ją mieć legalnie, to ją ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2016r. o 0:16

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 6:21
No . Facet ma w kaburze ... sześć kul . Nawet jeśli je skutecznie wykorzysta i położy sześciu , to i tak nie zdąży zmienić magazynka i zatłuką go kijami. Kałacha powinien mieć przy sobie :D Oczyma wyobraźni widzę jak nasze Piękne Damy oprócz torebek ze szminkami , parasolkami i całą masą niepotrzebnych gadżetów taszczą jeszcze różowy AK-67 na ramieniu :D
Wydaje mi się , że straszenie ciapatymi Skorniku , to nie argument , o ile ktoś wie skąd i po co wzięły się ciapate w Europie ;)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 7:30
Zakaz broni palnej nie oznacza, że od broni palnej ludzie nie giną. Potencjalnego mordercy tak interesuje prawny zakaz posiadania broni jak narkomana zakaz używania narkotyków. Tu chodzi jedynie o wyrównanie szans między złem, a dobrem.
Oczywiście będą zdarzały się raz na jakiś czas wypadki, ale gdyby na tej podstawie mielibyśmy określać legalność tego czy tamtego to ludzie powinni mieć zakaz używania samochodów (czasem ludzie giną na ulicach), posiadania noży (czasem ludzie giną od noża), używania kijów bejsbolowych itd itd itd

Posiadanie broni nie czyni z człowieka mordercy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 9:48
Pannazdzieckiem napisał(a): No . Facet ma w kaburze ... sześć kul . Nawet jeśli je skutecznie wykorzysta i położy sześciu , to i tak nie zdąży zmienić magazynka i zatłuką go kijami. Kałacha powinien mieć przy sobie :D Oczyma wyobraźni widzę jak nasze Piękne Damy oprócz torebek ze szminkami , parasolkami i całą masą niepotrzebnych gadżetów taszczą jeszcze różowy AK-67 na ramieniu :D
Wydaje mi się , że straszenie ciapatymi Skorniku , to nie argument , o ile ktoś wie skąd i po co wzięły się ciapate w Europie ;)

Miłego :)


Jakie sześć kul ??? Zwykły magazynek to 15 pocisków, a jak powiększony to nawet do 33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 10:23
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No . Facet ma w kaburze ... sześć kul . Nawet jeśli je skutecznie wykorzysta i położy sześciu , to i tak nie zdąży zmienić magazynka i zatłuką go kijami. Kałacha powinien mieć przy sobie :D Oczyma wyobraźni widzę jak nasze Piękne Damy oprócz torebek ze szminkami , parasolkami i całą masą niepotrzebnych gadżetów taszczą jeszcze różowy AK-67 na ramieniu :D
Wydaje mi się , że straszenie ciapatymi Skorniku , to nie argument , o ile ktoś wie skąd i po co wzięły się ciapate w Europie ;)

Miłego :)


Jakie sześć kul ??? Zwykły magazynek to 15 pocisków, a jak powiększony to nawet do 33


Rewolwerowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 11:15
Pannazdzieckiem napisał(a): No . Facet ma w kaburze ... sześć kul .

Na pewno ma więcej, bo to pistolet z magazynkiem, więc minimum 12. Do tego jeszcze przynajmniej jeden magazynek, a to jest 24.

Pannazdzieckiem napisał(a): Nawet jeśli je skutecznie wykorzysta i położy sześciu , to i tak nie zdąży zmienić magazynka i zatłuką go kijami.

Gdybyś bazował na faktach, a nie pitolił bzdur i wiecznie gdybał, to na filmie jest fakt powstrzymania samym trzymaniem ręki na broni, która jest w kaburze. Ewidentnie widać, że to odstrasza od zatłuczenia kijami. Ci bandyci zostali skutecznie powstrzymani. Być może była to nawet atrapa, która i tak swoje zadanie spełniła.
Pannazdzieckiem napisał(a):
Kałacha powinien mieć przy sobie :D

Jak widać na filmiku, że nie jest to wcale potrzebne.
Pannazdzieckiem napisał(a):
Oczyma wyobraźni widzę jak nasze Piękne Damy oprócz torebek ze szminkami , parasolkami i całą masą niepotrzebnych gadżetów taszczą jeszcze różowy AK-67 na ramieniu :D

To nie wyobraźnia, a jej brak, a jedynie wymyślanie głupot, które mają na celu potwierdzić wcześniejsze wypowiedziane bzdury.
Pannazdzieckiem napisał(a): Wydaje mi się , że straszenie ciapatymi Skorniku , to nie argument , o ile ktoś wie skąd i po co wzięły się ciapate w Europie ;)

Miłego :)

Jak zwykle gdybanie, bo się coś wydaje, a nie podanie konkretów.
Nie widzę tu straszenia, a właśnie konkretny argument na posiadanie. Tu proszę zapoznać się z terminem słowa "POSIADANIE", bo to nie jest to samo, co "UŻYCIE". Na filmiku widać, że samo posiadanie działa. Nie trzeba używać.
Odnośnie "ciapatych" to, historia pokazuje, że od VII wieku trwa inwazja islamu na ziemie chrześcijańskie - nie wymagam studiowania historii, ale przynajmniej wiedzy z zakresu szkoły podstawowej.


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 11:05:

~ napisał(a): Zakaz broni palnej nie oznacza, że od broni palnej ludzie nie giną. Potencjalnego mordercy tak interesuje prawny zakaz posiadania broni jak narkomana zakaz używania narkotyków. Tu chodzi jedynie o wyrównanie szans między złem, a dobrem.
Oczywiście będą zdarzały się raz na jakiś czas wypadki, ale gdyby na tej podstawie mielibyśmy określać legalność tego czy tamtego to ludzie powinni mieć zakaz używania samochodów (czasem ludzie giną na ulicach), posiadania noży (czasem ludzie giną od noża), używania kijów bejsbolowych itd itd itd

Posiadanie broni nie czyni z człowieka mordercy.

Nie rozumieją, że posiadanie, to nie od razu używanie i strzelanie. Dla nich to jest to samo. Idąc ich tokiem myślenia, należy facetów pozamykać, bo posiadamy "narzędzie" do gwałtu, itp. itd.


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 11:09:

~ napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No . Facet ma w kaburze ... sześć kul . Nawet jeśli je skutecznie wykorzysta i położy sześciu , to i tak nie zdąży zmienić magazynka i zatłuką go kijami. Kałacha powinien mieć przy sobie :D Oczyma wyobraźni widzę jak nasze Piękne Damy oprócz torebek ze szminkami , parasolkami i całą masą niepotrzebnych gadżetów taszczą jeszcze różowy AK-67 na ramieniu :D
Wydaje mi się , że straszenie ciapatymi Skorniku , to nie argument , o ile ktoś wie skąd i po co wzięły się ciapate w Europie ;)

Miłego :)


Jakie sześć kul ??? Zwykły magazynek to 15 pocisków, a jak powiększony to nawet do 33



Rewolwerowy.

Serio widziałeś tam rewolwer? Jeśli tak to tylko okulista może pomóc. :) Po drugie to są rewolwery na większą ilość amunicji niż sześć. Nawet takie starsze modele były na sporą ilość, to proszę pomyśleć, na jaką mogą być robione dzisiaj. http://www.lesjones.com/images/posts/gunshow2003-pinfire.jpg


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 11:15:

Poniżej krótki cytat zachowania się tchórzy, którzy gdybają i wolą dzwonić na policję, a nie bronić swoich kobiet, siebie, dobytku...
Ponadto dziennikarze pisali, że oszalali migranci w UE zaczęli gwałcić manekiny i organizować prawdziwe seks-safari połączone z dokonywaniem gwałtów na europejskich kobietach. Przy tym Europejki skarżyły się, że ich mężczyźni, zamiast bronić swoich kobiet, patrzyli, jak je gwałcono i z krzykiem dzwonili na policję”.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 sierpnia 2016r. o 11:28
Pannazdzieckiem napisał(a): No . Facet ma w kaburze ...


Kabura to pokrowiec na pistolet.
Pozdrawiam
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego