Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Państwo polskie nie są przeciwne przyjmowaniu uchodźców...

14407
#mecenaso nieaktywny
25 lipca 2016r. o 21:47
Dobre wieści można wyczytać na portalach... Kardynał Dziwisz nawiązał do kryzysu imigracyjnego. Podkreślił, że ani Kościół, ani państwo polskie nie są przeciwne przyjmowaniu uchodźców. Zwrócił jednocześnie uwagę na pomoc dla imigrantów ze Wschodu. Zapraszamy na relację z najważniejszych wydarzeń związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie!
---No i u nas będzie wesoło i gwarnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 lipca 2016r. o 21:59
Co jest z Wami ludzie ? Co to znaczy " Państwo polskie nie są przeciwne" ?

To jakiś efekt pisaniny na tym portalu emema i jego dziennikarzy ?

PS Kościół katolicki nigdy nie był i nie będzie przeciwny przyjmowaniu uchodźców. Ekscytujesz się, jakbyś pierwszy raz o tym słyszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 lipca 2016r. o 23:07
Przyjedzie papież i będzie truł o przyjmowaniu tych biednych ludzi ,których wojna wygnała z domu...

Tylko,ze ci biedni ludzie chcą siłą wprowadzić islam wszędzie gdzie postawia nogę,a chrześcijanie to niewierni i za przyjęcie przez chrześcijan ich na swe tereny odwdzięczą się narzucaniem swej wiary ,terroryzowaniem i próbą jak nie zgładzenia to chcoćby wypędzenia.

Wątpię aby papież nie wiedział co muzułmanie robią z niewiernymi i na co pozwala im koran.

A jak politycy (nowoczesna itp) chcą przyjmowac imigrantów ,to niech dadzą piękny przykład i zaczną od ugoszczenia imigrantów u siebie :)

Ot taki typowy ze mnie (jak to by poprawne politycznie ) media określiły : homofob,nacjonalista i rasista ze mnie ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
25 lipca 2016r. o 23:22
możemy sobie choćby i zapraszać, komu się opłaca zostać tu na dłużej skoro obok bogatsze x razy otwarte kraje. polska to najwyżej bufor dla ustabilizowania sytuacji. nawet pracowici ukraińcy tam cisną, co widać za każdym razem jak się człowiek karnie po A4


http://natemat.pl/138969,nawet-uchodzcy-nie-chca-mieszkac-w-polsce-placza-gdy-dowiaduja-sie-ze-to-nie-niemcy-polska-da-im-bilet-powrotny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2016r. o 23:30
hemi napisał(a): ...
Ot taki typowy ze mnie (jak to by poprawne politycznie ) media określiły : homofob,nacjonalista i rasista ze mnie ;)


Typowy , ale ja Cię lubię Hemiczny za homofobię , nacjonalizm i rasizm . Nie słuchaj uniwersyteckich prostytutek od socjologii , finansowanych pieniądzem bez wartości . Ja ... jakbyś chciał mi w mordę przyłożyć , to twarzą służę :)

No dobra , czas spać . Kolorowych :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katol hardy niezalogowany
26 lipca 2016r. o 12:31
Jakem katolik,jestem przeciwny przyjmowaniu ciapków.Dziwisz chce przyjąć,to niech przyjmie u siebie w kurii.Tylko niech uważa,bo mogą z nim zrobić,jak z tym księdzem we Francji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
26 lipca 2016r. o 13:17
hemi napisał(a): Przyjedzie papież i będzie truł o przyjmowaniu tych biednych ludzi ,których wojna wygnała z domu...
dokładnie tak jak piszesz hemi ,,propaganda na klęczniku :D :D szkoda ,że tak papież nie przejedzie się po naszych parafiach ,,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonymus niezalogowany
26 lipca 2016r. o 22:02
hemi napisał(a): Przyjedzie papież i będzie truł o przyjmowaniu tych biednych ludzi ,których wojna wygnała z domu...

Tylko,ze ci biedni ludzie chcą siłą wprowadzić islam wszędzie gdzie postawia nogę,a chrześcijanie to niewierni i za przyjęcie przez chrześcijan ich na swe tereny odwdzięczą się narzucaniem swej wiary ,terroryzowaniem i próbą jak nie zgładzenia to chcoćby wypędzenia.

Wątpię aby papież nie wiedział co muzułmanie robią z niewiernymi i na co pozwala im koran.

A jak politycy (nowoczesna itp) chcą przyjmowac imigrantów ,to niech dadzą piękny przykład i zaczną od ugoszczenia imigrantów u siebie :)

Ot taki typowy ze mnie (jak to by poprawne politycznie ) media określiły : homofob,nacjonalista i rasista ze mnie ;)


ja bym cię raczej nazwał racjonalistą bo każdy myślący człowiek widzi i wie , co sie dzieje w Europie Zach. Mamy tu codziennie jakis zamach,morderstwo , wybuch a jeszcze to k.ur. w.i.s.ko poniemieckie Merkel tak manipuluje mediami ,że kłamstwo goni kłamstwo. Za nieprzychylne wypowiedzi przeciwko imigrantom ludzie są szykanowani i straszeni karami i wiezieniem. Niemcy totalnie idą jak barany na rzeź. Zaraz za nimi pójdzie Francja.Ludzie obudźcie się bo dzisiaj wraz z atakiem na kośćiół chrzescijański we Francji i w obliczu SDM rozpoczęła sie wojna o byc albo nie być .Te sk ur / wy sy ny muslimskie nie odpuszczą dopóki im nie pokażemy kto tu rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza