Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

(nie)sympatyczni kloszardzi

~impreza niezalogowany
27 lipca 2016r. o 17:56
Sprawa chyba już dojrzała do jakiejś interwencji. Czy nikt nie widzi tych nachalnych i wulgarnych żuli nagabujących ludzi dosłownie na każdym kroku w Bolesławcu? Pewnie musi dojść do jakiegoś nieszczęścia by jakiś organ ruszył d----o w sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 10:02
Mamy w mieście Straż Miejską, która pilnuje porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klaudyna Maliszewska niezalogowany
28 lipca 2016r. o 10:15
~ napisał(a): Mamy w mieście Straż Miejską, która pilnuje porządku.


w parku były cmentarz przy ulicy garncarskiej , na skwerku przed biedronką Komuny Paryskiej siedzą i pija zule , wystarczy zobaczyć ile jest butelek za murkiem a garazami to widzac ,ze kilka worków mozna bybyło zebrac .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 10:58
Przy Biedronce na Dolnych Młynach i na Wróblewskiego - to samo. Strach auto na parkingu zostawić, a jak nie dasz parę zł do łapy, to straszą, że gwoździem przerysują. Niech służby odpowiedzialne za pilnowanie porządku coś z tym zrobią. Redakcjo - do dzieła!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redakcja niezalogowany
28 lipca 2016r. o 12:42
~ napisał(a): Przy Biedronce na Dolnych Młynach i na Wróblewskiego - to samo. Strach auto na parkingu zostawić, a jak nie dasz parę zł do łapy, to straszą, że gwoździem przerysują. Niech służby odpowiedzialne za pilnowanie porządku coś z tym zrobią. Redakcjo - do dzieła!!


Znasz telefon na policję,znasz telefon do straży miejskiej.
Do dzieła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 13:07
Jak by tak wnikliwie spojrzec to jaka jest róznica między puszką a tacą . ? Podobno mamy rok miłosierdzia a my chętnie dajemy grosz na pieski,kotki i inne boskie stworzenia...a co z ludżmi ? Tak ,tak ten kloszard pod tą Biedronka tez jest stworzeniem boskim!.
A,że wolicie płacić za "kazania" ? Kloszard nie takie potrafi !:) On i o miłości blizniego i o tym ,że papiez nawołuje do zaopiekowania się biednymi i że On nie jest żaden emigrant z Syrii a Polak z krwi i kości tylko los nim żle pokierował ...Spróbujcie kiedyś z takim kloszardem porozmawiac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 13:44
~ napisał(a): Jak by tak wnikliwie spojrzec to jaka jest róznica między puszką a tacą . ? Podobno mamy rok miłosierdzia a my chętnie dajemy grosz na pieski,kotki i inne boskie stworzenia...a co z ludżmi ? Tak ,tak ten kloszard pod tą Biedronka tez jest stworzeniem boskim!.
A,że wolicie płacić za "kazania" ? Kloszard nie takie potrafi !:) On i o miłości blizniego i o tym ,że papiez nawołuje do zaopiekowania się biednymi i że On nie jest żaden emigrant z Syrii a Polak z krwi i kości tylko los nim żle pokierował ...Spróbujcie kiedyś z takim kloszardem porozmawiac.


Kierowniku nie takie rzeczy słyszałem i widziałem jak sie Panu kochaniutki wydaje. Gdzie ja nie byłem ? co ja w życiu nie miałem Królu złoty ... samochody , koniaki , złote piaski, kobiety i ta qurfa mnie tak wystawiła za drzwi .... i teraz tu siedzę z chłopakami i pic sie chce poratuj kierowniku prezesie złotóweczką, bo co kraść mam iść ?


i tak co któryś kierownik da tą złotóweczkę bo se pomysli że przecież chłopaki w potrzebie (a nie ma nic gorszego niż pragnienie) to potem Panowie siedzą i proszą ... co sie dziwić ... lepsze to od kopania rowu za 3 zł/h

Co do straszenia gwoździami itp to jeszcze tego nie miałem osobiście i nie słyszałem ale gdybym usłyszał to była by od razu cała PIĄTKA w nagrodę za taki tekst
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 14:50
za dwa trzy lata żuli będzie 5 razy więcej

katastrofa gospodarcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.