Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

PIESI- zagrożeniem dla kierowców

~kierowca niezalogowany
21 października 2016r. o 22:28
Jestem kierowcą od kilku lat. Jeżdżę po większych i mniejszych miastach. Jedno co stwierdzam-ludzie chodzący(Piesi) są zagrożeniem dla kierujących- oczywiście tych trzeźwych. Chodzą jak te ŚWIĘTE KROWY, sądząc, że maja zawsze i wszędzie pierwszeństwo-pasy, czy nie pasy-wielkie Pany. Przechodzą często w niedozwolonych miejscach, wpadając często wprost pod samochód i zawsze są poszkodowani.Wciąż trzeba patrzeć czy ci taki, czy owaki nie wyskoczy nagle gdzieś przed maską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2016r. o 10:46
co na drodze to przeciwnik ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pieszy niezalogowany
22 października 2016r. o 11:12
Taaaa. Grunt że kierowcy jeżdżą przepisowo nie stwarzając zagrożenia a na przejściu dla pieszych potrafią dodać gazu zamiast zwolnić i jeszcze soczystymi k#@%i rzucać w kierunku człowieka który śmie mu akurat przejść po pasach. No bo jaśnie pan się baaardzo śpieszy :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rinaldo niezalogowany
22 października 2016r. o 14:31
Piesi jak piesi bierze sie poprawkę na to że wśród nich jak i wśród kierowców są idioci , ale bywa tez tak ze miasto jest pogrążone w ciemnościach rano lub o zmierzchu , moim zdaniem troszkę za wcześnie sie wyłącza oświetlenie uliczne .Naprawdę dojrzeć pieszego wtedy to ciężka sprawa podobnie wieczorem , gdyby nie piesek z odblaskiem nie.........nie zauważył bym pieszego na ciemno ubranego , wiadomo szyby trochę sparowane lub w strugach deszczu , ciemno , nic nie widać a oświetlenie w samochodach coraz nowocześniejsze co nie znaczy że coś w nim widać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ATR niezalogowany
22 października 2016r. o 17:47
Byłem ostatnio pare razy w takim mieście powiatowym w naszym województwie .Wszyscy kierowcy przepuszczali pieszy nie ważne czy on dochodził do pasów czy stał .Fajnie bo nawet rowerzyści przerowadzali rowery .A w Bolcu? nie waże ze jest wysepka peiszy ciśnie sie szczególnie na rondach po to jest wysepka aby sie k..a na chwile przystopował nie włazi janie mogę zjechać blokuje innych strzał w tył albo korek murowany .A kierowcy nie znaj przepisów to drugie .Ale najlepsi są rowerzyści ci to juz maja głeboko powarzanie co mi tam raz chodnikiem raz jednia a napasach mimo że nie ma drogi rowerowej i oznak o tym nie informuje co tam wiazka od drivera wiazka od cylkisty .Itak chciałem spuścic jednego cimno a mi przed maska z cała predkościa rowerem po pasach tylko odblaski w kołach uratowały go .Goniłem go z 300 metrów ale spie...ile sił w pedałach .
Problemem jest Policja ,mapa zagrożeń śmiechu warte ,ale jak by sie jeden z drugim przeszedł a nie siedział w ciepłym aucie to istatysyka by sie poprawiła ale statystyka tego nie obejmuje wiec nastepni mają to gdzieś bo poco? jak to nie bedzie uznane do premi ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
22 października 2016r. o 20:28
Marzy mi się świat bez pieszych, sam nie chodzę, wszędzie dojeżdżam, piesi to przeżytek i jeszcze te zagrożenia które powodują, trafisz takiego auto skasowane i koszta, przecież pieszy nie ma OC.
;)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
22 października 2016r. o 21:51
Aleja Tysiaclecia po zmroku jest strasznie niebezpiecznym miejscem. Z tego co zauważyłam, nie każdy pieszy zdaje sobie sprawę z tego, że wchodząc na jezdnię w miejscu nieprzeznaczonym do tego, może zostać niezauważony. Panuje tam taki dziwny półmrok .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
22 października 2016r. o 22:04
Po zmroku, ul. Kościuszki, bardzo niebezpieczna, szczególnie przy Ceramice. Przejście dla pieszych nie oświetlone dostatecznie. Ulica B. Chrobrego , tragedia, ciemno jak nie powiem gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza