Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko ranna kobieta zabrana do szpitala helikopterem
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2016r. o 20:43
właśnie na fejsiku widziałem to zdjęcie

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 20:47
~pieszy i kierowca w jednym napisał(a): Niestety prawda jest taka,że przejścia dla pieszych są słabo oświetlone . Druga sprawa,My piesi często ubieramy się bardzo ryzykownie czyli w ubrania w ciemnych kolorach co zwiększa ryzyko niedostrzeżenia przez kierowców nawet w mieście na przejściach dla pieszych. Przy jesiennej pogodzie niewiele trzeba,abyśmy My kierowcy nie dostrzegli pieszych nawet jadąc z prędkością 30 km/h. Dlatego bardzo warto zaopatrzyć się w odzież z fabrycznie zamontowanymi odblaskami lub kupić oddzielnie odlaski i nosić je w widocznych miejscach . Życzę wszystkiego najlepszego pieszym i kierowcom,oby jak najmniej tak przykrych zdarzeń... Szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym .

Zgadzam się z Tobą w 100% Jestem jak i Ty;kierowcą i pieszym .Naprawdę tak jak piszesz ,w taka pogodę jaką mamy za oknami trudno jest zauważyć pieszego ,który ubrany jest w ciemną odzież! Dzisiaj jadąc autem poza terenem zabudowanym,bez lamp,ciemno już,mijałam rowerzystę ,którego praktycznie w ostatniej chwili zauważyłam.Oczywiście bez oświetlenia,ciemny ubiór,no sam sobie krzywdę robi..tym bardziej ,że pobocze zarośnięte krzewami i nie widać!Ludzie zakładajcie choćby odblaski,opaski na rękę ,groszowe sprawy a ratuje życie bo z daleka widać !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
17 listopada 2016r. o 20:57
piesi na tory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2016r. o 21:02
cholera ...co roku pisze się o tym a ludzie nadal czują się ''nieśmiertelni''
jadąc nawet czterdziestką ile trzeba metrów by zatrzymać tonę masy ...

no ale jeśli się uważa że odblask na rękawie to ''obciach '' to nic mi nie pozostaje jak życzyć szczęścia ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
17 listopada 2016r. o 21:58
W miastach również piesi powinni nosić elementy odblaskowe, ponieważ na przejściach dla pieszych nawet tych oświetlonych ciężko zauważyć osoby, które nie dosyć że mają ciemne nakrycia wierzchnie, to jeszcze nie patrzą czy nadjeżdża jakieś auto tylko wchodzą na pasy.
Ludzie pomyślcie, tak niewiele potrzeba dla własnego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 22:18
Co z tego, że się nosi odblaski, jak niektórzy kierowcy nie chcą się zatrzymać, a człowiek obwieszony odblaskami i tak musi swoje odstać, albo uciekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z niezalogowany
18 listopada 2016r. o 4:32
Co jeden to lepszy w tych mondrosciach...światła...odblaski...kupczyski! Zawsze były i będą wypadki! Każdy musi uważać. Swoją drogą, wszystko jest nam zapisane i będzie dane. Czasami nie trzeba wychodzić z domu,samo przyjdzie. A swoją drogą kochani, rachuneczek sumienia robimy... Każdy potrafi pięknie mówic jak być powinno, ale czy sami przestrzeganie tych zasad???? Tak szczerze!!!! każdy kto ma nieczyste sumienie niech się przyzna. Bez logowania, anonimowo!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2016r. o 6:12
:D
ostatni mandat chyba ze trzy lata wstecz -100 zł

132 kaemy na trasie do Zgorzelca ale ''poza terenem'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza